Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvelyfal süllyedés gondot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyfal süllyedés gondot okoz szex közben ? 11 hetes kismama vagyok, ez az első terhességem és a tüneteim alapján gondolom hogy hüvely vagy hólyag süllyedésem van.

Figyelt kérdés

Nigyogyaszhoz jövő héten megyek de addig nem tudom hogy szabad e így szeretkezni, felek hogy nehogy valami más legyen, esetleg mehsullyedes ami terhesen nem tudom hogyan alakulhat ki :( volt valaki hasonló helyzetben ? Tudom hogy szülés után nagy esély van a sullyedesek kialakulására de ilyen kicsi terhessegnel mitől ? És vajon van ra esély hogy magától elmuljon ?

27 éves vagyok



2021. jan. 26. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

De diagnosztáld magad. Bízd az orvosokra, ők tudják, hogy terhesség alatt mi a normális elváltozás, és mi nem az. Ne turkálj, ne nyúlkálj. Egyáltalán nem biztos, hogy az van, amit az összevissza olvasgatás után magadról hiszel.

Ilyenkor minden megváltozik, a színed az illatod, az izomzatod, stb.

2021. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akartam diagnosztizálni magam, azt nem írtam, hogy néhány hete barna folyásom volt amire progeszteron hüvelykupot irt fel az orvosom, ezért kellett felnyulkalnom minden reggel és este, hogy azt fel rakjam. Egyik este vettem észre, hogy valami nincs rendben. Álló pozícióban(ahogy addig csináltam) nem tudtam felrakni mert szinte teljesen elfedi valami dudor a huvelybemenetet. Fekve egy kicsit laposabb lesz és így mellette fel tudom rakni. Nagyon ijesztő, először azt hittem vetélésem van és az van a huvelyemben. De mivel nem verzek és a barnazas is elmúlt tudni akartam hogy mi lehet az. Ezért kezdtem keresgélni.
2021. jan. 26. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!