Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan akit izgat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit izgat az erenyöv, de nincs kulcsőrzője?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nincs
2021. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen téged, mert gyaníthatóan te vagy az a figura aki hasonló erényöves álkérdésekkel szórja tele időnként a GyK-t.

Ettől még vannak olyan szubmisszív pasik akik szeretik az erényövet, nem 1 db-t gyártottak belőle a világon, ha senki nem venné nem gyártanák. smpixie - itt nézz szét, ne ide írkálj álkérdéseket

2021. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd a kulcsot valahova a házadon kívülre és rejtsd el. Én pl elástam mindig a kertben egy tasakba helyezve. Hidd el, elég hatásos, hogy ha rád jön a maszti hajlam, ki kell menni valahova és kiásni a tasakot a földből. Ami elég feltűnő, tehát nappal nyilván esélytelen. Én így simán ki tudtam húzni heteket!
2021. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésnek nem látom sok értelmét ilyen formában de a válaszom igen van, én is itt vagyok.
2021. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs épp barátnőm úgyhogy időzáras széfet használok.
2021. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!