Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan jussak túl valakin?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak túl valakin?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány a suliban aki bejön. Kedves vicces is, ráadásul jól néz ki de nem nagyon merem elmondani neki. Tudom, hogy elmúlna a "szerelem" és már volt is kapcsolatom ezért azt kívánom, bár ne vonzódnék hozzá. Mivel nem nagyon tudom elmondani neki az érzéseim, megpróbáltam rámenős lenni és megfogtam a fenekét. Mint kiderült még sem volt jó ötlet. A barátnője pont látta és mellette volt, le is pofozott. Szóval most azt hiszem nem nagyon kedvelnek. Túl szeretnék lépni rajta. Mit tegyek?

2021. febr. 5. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd elfelejted. Vagy ilyenkor valami high tech megoldásra vágysz?
2021. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet esélyed, legalábbis több, mint, aki semmit se tesz. Bár tény, hogy nem seggfogdosással kell kezdeni.
2021. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom... ha csak úgy előzmény nélkül odamentél és nekiálltál taperolni azzal a maradék esetlegesen meglévő szimpátia szikrát is elfüstölted, ezt tényleg buktad. Igen, vannak olyan "vagány srácok" akik határozottak, de tudod mi az egyik titkuk? Felmérik a terepet, hogy lehet-e vagy sem, ők sem lutrira mennek. Ha eme képességekkel nem rendelkezel (rutinnal hogy egy szemvillanásból lásd meddig mehetsz el) akkor inkább ne ezzel próbálkozz mert csak bunkó leszel azt meg nem szeretik.


A tárgyra visszakanyarodva: kutyaharapást szőrivel. Próbálkozz más lánnyal aki esetleg tetszik (azért fogadd meg amit fent leírtam) és ha bejössz neki akkor bingód van, a kellemes új élmények majd feledtetik a dolgot.

2021. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Nincs esetleg egy régebbi típus is jó lenne, BMW-d? Ezzel még mentheted a dolgot.
2021. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!