Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Olyan borzasztó helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

Kisgyerek korom óta csak szívok.


Az a helyzet hogy eddigi életemben nagyon kevés jó dolog ért engem.

Kezdjük azzal hogy megalázások sora,hülyének nézések,kihasználások.

Akikről azt hittem hogy a barátaim azok mind eltűntek mellőlem,pedig én mindent megtettem értük.

Nyilván nekem is vannak hibáim,de szerintem nem azt érdemeltem amit kaptam.

Ráadásul fiúnak születtem,de belül én fullra lány vagyok,testileg pedig a lábaim,karjaim nőiesek,a csípőm sem ott van ahol a srácoknak,magasabban van és a formája sem férfias.

Megpróbáltam coming outolni itthon,de a szüleim,akikkel még együtt élek ezt nem tolerálnák soha,sőt ha édesanyámnak elmondanám akkor akár komoly egészségügyi következményei is lehetnének,ezt pedig nem tehetem meg vele soha!!!!

Akinek elmondtam ezt a titkomat,az a csaj ismerős elfogadta,egy másik viszont úgy tűnt elfogadta,aztán persze csak azért mondta ezt hogy mondjon valamit,de a végén kiderült hogy csak mondta,de nem mondta komolyan,pedig megigérte. :((

Nem elég hogy így születtem és soha az életben nem tudnék pasiként működni,ráadásul még latex és lakk fétisem is van,tehát nem egyszerű,nagyon nem.

Mivel nincsenek barátaim,mert nem tűrtem el azt hogy megalázzanak,vagy hülyének nézzenek,(tűrtem éppen eleget)így teljesen magamra maradtam a női problémámmal.

Az már csak hab a tortán hogy bárhol próbálok elhelyezkedni ami nem betanított munka egy gyárban,szóval bárhol próbálok elhelyezkedni vagy nem válaszolnak,vagy visszautasitanak,vagy pedig egy adott hely főnökei csak szórakoztak velem.


Bocsánat hogy hosszúra sikerült az írásom. :((



2021. febr. 11. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az az igazság, hogy neked MUSZÁJ (!) elkezdened a nemi átalakító műtétet, hiszen a saját testi/lelki egészséged, önbizalmad és a boldogságod múlik rajta. Ha nem teszed meg, akkor boldogtalanul, sikertelenül és nyomorúságosan fogsz meghalni.


Nekem kicsit más a helyzetem, mint neked. Én nem akarom nővé műttetni magam, de nagyon igénylem, hogy női ruha legyen rajtam. Ha szeretnél beszélgetni róla, örömmel meghallgatlak téged, bár nem tudom, mennyire tudok majd hasznos dolgokat mondani. De azt tudom, hogy ha mindig azt nézed, hogy másoknak megfelelj, abba bele fogsz pusztulni.


27/F

2021. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz így élnem,hogy titkolnom kell hogy valójában csajszee vagyok.

Ráadásul,minden szempontból teljesen egyedül maradtam. :((

2021. febr. 11. 22:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Keress egy lány testbe született fiút, és éljetek boldogan! Puszim
2021. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13/13: volt egy ilyen "srác" ő azt mondta hogy gyerekkora óta szenved hogy őt senki nem kezelte fiúnak,pedig ő az.

Vagy 2 hónapot chateltünk vagy még annyit sem és mondta hogy nagyon örül hogy megtaláltuk egymást és végre ő srácként élhet és szerethet engem mint egy lányt.

Aztán egyik este még jó hangulatban chateltünk és soha többé nem jelentkezett.


Hívtam telón,de soha többé nem vette fel,pedig nem bántottam meg semmivel sem. :'((


Én is annyira örültem hogy találtam végre egy pasikááát,aki pont ugyanabban a helyzetben van,aztán eltűnt sajnos.

2021. febr. 12. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!