Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiaknál jellemzően hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál jellemzően hány éves korra jellemző, hogy már nem képesek erekciót produkálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan 50-60 évesen is fickósak, és nagyon aktívak, de engem a másik véglet érdekelne, hogy van e olyan, akinek pl már 40 évesen egyáltalán, vagy csak nagyon nehezen működik? Mert én pl 24 éves vagyok, és még minden működik jól, de már rendesen érezhető, hogy messze nem áll fel olyan könnyen, és hamar, mint pl 18 évesen. Illetve ha valaki sokat "használja" a farkát, gondolok itt sok maszturbálásra, vagy sok szexre, elképzelhető, hogy hamarabb eljön az a pillanat, mikor már nem megy?

Csak kiváncsiságból kérdezem, és nem azokra a válaszokra vagyok kiváncsi, akiknek tökéletesen működik idősen is.



2021. febr. 13. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Akkor jön el ha kevesebbet használod... teljesen természetes hormonális változás, hogy tiniként bármitől is, meg a semmitől is meg naponta 10x kivernéd ha nem lennének otthon a szülők. Huszonévesen csak napi 2-3x nincs ebben semmi rendkívüli. Persze partnerrel ettől még ugyanúgy menne a napi sok (ha olyan partnered van akit kívánsz, akivel jóóóóóóó) nemcsak 20-on, de akár 30 évesen is. Szóval ne parázz rá még van legalább 10-15 jó éved. Mondjuk utána is lehet jó, 40-esen is ugyanúgy megy (jó partnerrel) csak nem úgy mint 20 évesen.
2021. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát visszanézve, én a harminc éves önmagamhoz képest tiszta sült hal voltam kamaszként. szerintem nagyban felfokozza az ember működését, ha önálló háztartása és szexi párja van.
2021. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az ingerküszöb megemelkedése állhat nálad a háttérben, egyébként az életmódtól is függ ez a dolog, úgyhogy nem lehet pontosan megmondani kinek mikortól.
2021. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok, semmi nem változott tizenéves korom óta egy dolog kivételével: könnyebben leszek rozoga, és néha megérzem, ha le kell hajolni.

megoldás: minden nap edzeni kell, muszáj. Ha ez megvan újra tizenévesnek érzem magam (és annyi cucc termelődik, hogy a lányok nem győzik lenyelni)

2021. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem 41, márciusban töltöm. :)
2021. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!