Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha harangozok egy nőben attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha harangozok egy nőben attól lehet orgazmusa?

Figyelt kérdés
Gyorsan egymásnak estünk. Nem engedte,hogy nyaljam csak az ujjazást. Már ott feltünt,hogy nagyon simán bemegy egy majd rögtön két ujjam is.Fél perc múlva már a harmadik is bent volt. Amikor behatoltam pedig éreztem,hogy harangozok benne. A péniszem 13,5 centi kerületű. Lehetséges,hogy így is élvezte a szexet? Eléggé hangos volt meg nekem úgy tünt mint aki tényleg élvezi.
febr. 14. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha elég nagy farkad van, akkor nem harangozol egy nőben se!
febr. 14. 13:37
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
nem, mert orgazmus helyett mise lesz harangozás uátn
febr. 14. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Na igen ez érdekes. Volt nekem is ilyen, a 4 cm vastagsággal alig éreztem valamit, és ő is. De mivel nagyon egy hullámhosszon voltunk ennek ellenére, megtudtuk nyíltan beszélni, hogy ez a helyzet. És rájöttünk, hogyha hátulról oldalt fekve dugom intenzíven, akkor azzal izgatom a G pontját, és élvezi így is. Szóval sikerült így is orgazmusig dugnom, a helyzet miatt életem egyik legnagyobb sikerélményének fogtam fel, boldog voltam vele. Kis ironikus adalék, hogy visszajött a pasija az utazásról, és... Na mindegy is, ez már más téma :) 24f
febr. 14. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ha megtalálod a harangkötelet:-)
febr. 14. 15:32
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt olyan, hogy konkrétan meg kellett néznem, még benne vagyok-e, annyira tág volt.
febr. 14. 15:38
 6/8 Felix Crux ***** válasza:
3as, mi lett utána? :)
febr. 16. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
30 vagyok, túl két szülésen. Nem szűk már a puncim ezzel tisztában vagyok. De a szexet ugyan úgy élvezem. A kicsiket is.
febr. 16. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:

6os

Semmi, együtt vannak azóta is.

febr. 16. 17:09

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!