Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ronda nőt lehet találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nőt lehet találni szexre bármikor?

Figyelt kérdés
Vagy nincs ronda nő, csak kevés pia?
2021. febr. 15. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
De van,ahogyan sok ronda,lúzer pasi is.
2021. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyan rondák és balfaszok mint te
2021. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Van, hogy még azt is nehéz. Volt, hogy egy darabig direkt csak dagiknak írtam szexpartnerkeresőn, de még csak nem is válaszoltak. Pedig nem csak egy "szia dugunk?" volt a levél, bár lehet, hogy az kellett volna.

Tényleg kipróbálnám már egy nagyobb darab nővel, de még válasz sem volt.

2021. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha te is ronda vagy, akkor ne remenykedj.
2021. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Viccelsz? Némelyiknek nagyobb az arca mint egy bombázónak!

Az egyik haverom tipikus szőke kék szemű "lovag", még baráti körben is irigyeljük a kinézetét! Kedves srác, nem hajt a bombázókra, csak egy normális nőt akart normális, hosszútávú kapcsolatra. Ráragadt egy randa tehén, bakker szanaszét csalta! :D

Persze lehet mondani, hogy máshol lehetett a gond, én azt gondolom, hogy erre nincs mentség akkor sem ha gyenge a szex, de én ezt nem így tudom...

2021. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kétszer ismerkedtem csúnyább lánnyal. Mindkét esetben kiderült, hogy nem csak csúnya de hülye is (már bocsánat... ). Szóval nem feltétlenül. Viszont ismerek olyat is, aki nem épp egy szépségkirálynő, de mindig megdugatja magát valakivel.
2021. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Attól hogy valaki - fogalmazzunk úgy - nem túl csinos, még nem jelenti azt hogy fűvel-fával kefélni akarna. S azt sem, hogy csettintésre odapucsít egy pasinak csak azért mert az helyesebb nála. Ugyanúgy normális, értelmes pasit keresne mint a bombázók. Csak amíg az utóbbiakra több ilyen pasi tapad így nagyobb a választási lehetőségük addig a nem túl helyesekre kevés és ha túl magasra teszi a lécet a saját adottságaihoz képest... na akkor jó darabig szingli is marad.
2021. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nőt mindenkinek!
2021. febr. 15. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha te jó pasi vagy, akkor fogsz találni csúnya lányt szexre, sőt valszeg átlagosat is. Ha nem vagy valami jó pasi, úgy nehezebb lesz
2021. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ahogy mondják jó pasiként minden a végtelen másképp a nagy semmi


nincs olyan nő aki lejjebb adná ha még is az már az a kategória akivel nem csinálnád mondjuk ha kedves stb valahogy kipróbálnám szem be csuk oszt had menjen.

2021. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!