Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Léteznek egyáltalán még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán még igazi, férfias férfiak vagy full kihaltak már?

Figyelt kérdés

Csak én szerintem tartanak a pasik rossz irányba? Egyszerűen egy normális férfi beszélgetőpartnert, nemhogy szexpartnert sem lehet találni, mert a férfiak olyan szinten elnőiesedtek, hogy agyamat eldobom. :/ És nem feltétlen arra értem, hogy tuti azok csak melegek, hanem heterok ők, csak nőies vonásokkal, mintha az ösztrogén kissé túltengene. Szerintem katasztrófa, egyszerűen én elvárnám, hogy nőként bánjanak velem de tudom hogy ez nem lehet. És nekem az igényeim sem nagyok, csak viselkedjen férfiként, alfahímként, legyen mély hangja, mert az szexi, ennyi. De kezdem feladni, szerintem kihaltak, mint a dinók. :/ Ki mit gondol? Elvétve azért lehetnek?


26



2021. febr. 16. 19:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindenki más hülye, akkor érdemes átgondolni a saját személyiséged.
2021. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Senki nem hülye okos Tóni, csak minden férfiban van nőies vonás, régebben ennyire nem volt ez így. Én sem vagyok tökéletes, de én beismerem, a pasik meg nem ismerik be hogy kislányok. :D
2021. febr. 16. 19:15
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, biztosan van ilyen társadalmi folyamat, ami során változik a férfiak viselkedése, amit Te most "nőiesedés"-nek nevezel, de én nem gondolnám hogy nőiesednek. A férfiak férfiak, még ha nem is mindnek elég mély a hangja. Vagy csak Neked van a valóságtól elrugaszkodott elképzelésed, hogy milyennek kellene lenniük.
2021. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3: Na, a te válaszod legalább értelmes. Abban van igazság, hogy van egy elképzelésem, de mint leírtam nekem csak 2 fontos dolog van, férfias viselkedés (amiben minden benne van) és mély hang. Szerintem ez nem sok dolog.
2021. febr. 16. 19:19
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
mert gondolom te brutál nőies vagy....
2021. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Örülök hogy értelmesnek találod:D

Tehát mindössze 2 dolog fontos Neked, amiből az egyikben minden benne van...

A hangja mélységét aligha tudja befolyásolni bárki. Az hogy a viselkedésben nőies vonások jelentek meg (mikorhoz képest?), abban lehet hogy igazad van (bár nem vagyok benne biztos). Minden esetre szerintem bőven vannak olyan férfiak, akikre rá lehet mondani, hogy igen, ők eléggé férfiasak, annak ellenére is, hogy a Te férfiassági skáládon csak 9/10-esek. Vagy beéred egy ilyennel, vagy vársz a 10/10-esre, amilyen vagy nincs, vagy kevés van.

2021. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Tényleg kislányosodtak. A bomló társadalmi folyamatok miatt. Nincsenek vezetők, apafigurák, akik tanítanák őket. A nők meg elférfiasodtak, mindkét nem el veszti a maga természetét.


Gondolom hallottál már a politikai korrektségről, és a safe spaceről. Az is ilyen érzékeny kislányosságra vall, hogy nem szabad kimondani a tényeket, mert valakit triggerel, ezért mindent át kell fogalmazni máshogy, hogy ne legyen sértő.


Eleg nehéz ilyen társadalmi körülmények között egy fiúnak elsajátítani a férfi erényeit, és azzá válni. Gondolom nincs sok empátiád ő irántuk, de ezzel nincs is baj. Nem lányok vagyunk, hogy érzelgősségre szoruljunk, nekünk kéne a talpunkra állni. Erről szól a férfiasság.


Egyébként meg lehet nézni, mennyi simp van a neten. Hadsereget lehetne kovácsolni a papucs lúzerekből, olyan sokan vannak. Ezek tények. Ahogy az is, hogy a nők is tömegesen válnak online prostivá (onlyfans) , a kislányok meg már nagyon hamar szexuális, magamutogatós viselkedést tanúsítanak (tiktok).


Igen, szerencse kell ahhoz hogy igazi férfit találj. Addig meg fejlesztheted a saját nőiességedet.

2021. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, megjött a napi ”Hová tűntek a férfiak?” feminista hiszti.


Nincs annyi elnőiesedett férfi, mint amennyi elférfiasodott nő van. Te mennyire vagy nőies? A stílusod meg az őrjöngésed alapján pont semennyire. A hangot hogyan lehet szerinted befolyásolni? Rengeteg férfias férfi van, csak azokat te is nagy ívben leszarod, és csak az alfákkal foglalkozol, mint ahogy írod is.

2021. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Mind a két nem rossz irányba halad. Ki kéne írtani az embereket a picsába. Ennek nem lesz jó vége, ígyse úgyse.

N

2021. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Arthur!


Egyáltalán nem kell hozzá nagy szerencse, hogy igazi férfit találjon.


„Ahogy az is, hogy a nők is tömegesen válnak online prostivá (onlyfans) , a kislányok meg már nagyon hamar szexuális, magamutogatós viselkedést tanúsítanak (tiktok).”


Ez igaz, de ezzel biztosan nem ért egyet, vagy lehet ezt tartja nőiesnek, vagyis lehet ő maga is ilyen.

2021. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!