Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Léteznek egyáltalán még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán még igazi, férfias férfiak vagy full kihaltak már?

Figyelt kérdés

Csak én szerintem tartanak a pasik rossz irányba? Egyszerűen egy normális férfi beszélgetőpartnert, nemhogy szexpartnert sem lehet találni, mert a férfiak olyan szinten elnőiesedtek, hogy agyamat eldobom. :/ És nem feltétlen arra értem, hogy tuti azok csak melegek, hanem heterok ők, csak nőies vonásokkal, mintha az ösztrogén kissé túltengene. Szerintem katasztrófa, egyszerűen én elvárnám, hogy nőként bánjanak velem de tudom hogy ez nem lehet. És nekem az igényeim sem nagyok, csak viselkedjen férfiként, alfahímként, legyen mély hangja, mert az szexi, ennyi. De kezdem feladni, szerintem kihaltak, mint a dinók. :/ Ki mit gondol? Elvétve azért lehetnek?


26



2021. febr. 16. 19:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

9: Igen, egyébként nem mondasz hülyeséget viccen kívül.


Arthur, neked meg: sírsz hogy milyenek lettek a nők is, de közben gondolom te is erre élvezkedsz, mint sok társad, hogy a lányok mutogatják magukat meg nézed a webcam modelleket. Hagyjuk már édesem. :)

2021. febr. 16. 19:59
 12/26 SIDLER22 ***** válasza:

Létezik csak nagyon sok palit lekoptatnak vagy még le is járatnak egy csoport előtt mondjuk az iskolában idő előtt és aztán feladják. Ezek a csendes srácok. Nyilván te nem ezekkel fogsz leállni beszélgetni hanem azzal aki legalább egy picit szerepel. Egyébként is köztudott, hogy a lányok a bunkó pasikhoz vonzódnak. Így már valamennyire érthető a kérdésed. Bár azt még szerintem senki se tudja, hogyha ez fog meg titeket egy srácban akkor pontosan mit is vártok tőle. Azt, hogy majd miattatok nem lesz bunkó? Hirtelen megváltozik az élete?


21/F

2021. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem kell hozzá nagy szerencse, hogy igazi férfit találjon."

Én nekem nehéz igazi nőt találnom. Feltételezem, az én nemem se jobb, és nálunk sincs sokkal több minőségi ember. Csak azért gondolom így, hogy ne essek szélsőségekbe, és ne feltételezzem azt tapasztalat nélkül, hogy jó férfit könnyű találni.


" , de ezzel biztosan nem ért egyet"

Nem tudom, honnan tudod biztosra, hogy a kérdező nem ért ezzel egyet. Azt tudnám valószínűsíteni, hogy figyelmen kívül hagyja, mert mivel a férfiak iránt érdeklődik, azok gyengeségeit látja meg, nem a nőkét.

2021. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

"Arthur, neked meg: sírsz hogy milyenek lettek a nők is, de közben gondolom te is erre élvezkedsz, mint sok társad, hogy a lányok mutogatják magukat meg nézed a webcam modelleket. Hagyjuk már édesem. :)"


Értem. Mégis igaza volt az egyik válaszolónak. Egy femcel vagy. Kiemeltem mindkét nem hibáit, s vakon sértegetsz, hogy én ezekre a nőkre élvezkedek. Pedig a kérdésedben értelmesebbnek tűntél. Úgy vádolsz, h én sírok, hogy az egész kérdésed sírásról szól.


Átlagos nő vagy. Semmi önkritika. Nagyon gáznak érzem magam, hogy jobbnak hittelek.

2021. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ja, sok "férfi" feszülős ruhákat hord meg ráadásul rózsaszínt is, ráadásul akadnak olyanok akik nyalatják és dugatják magukat nőkkel. Milyen szégyen már, ott pucsít, vagy felveszi a f..sz váró pózt, (hanyatt fekszik széttet, felhúzott lábakkal) a nő meg ad neki egy felcsatolhatóssal. Én szégyellem magam miattuk!
2021. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy femcel :) Ez már az elején egyértelmű volt.


Kérdező!


„Arthur, neked meg: sírsz hogy milyenek lettek a nők is, de közben gondolom te is erre élvezkedsz, mint sok társad, hogy a lányok mutogatják magukat meg nézed a webcam modelleket.”


Miért ne nézné meg élvezkedne rájuk? Ugyanis csak erre jók.

2021. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

15-ös!


És miért a ratyikból meg a látens bu.zikból kell kiindulni?

2021. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem 15ös vagyok, de válaszolok.

Azért, mert a mai tinik mind ilyenek, és ezek így fognak felnőni.

2021. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 kyoman ***** válasza:
Mai fiatalok katasztrofálisak. Csajozni is csak neten tudnak. visszagondolva én idömben mennyivel más volt. De a társadalom is ilyen.
2021. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

18!


A ma tinik más téma, de honnan veszed, hogy mindenki bu.zi közülük?


19!


Azért csajoznak a neten mert van net és ott egyszerűbb, a te idődben meg azért volt más, mert akkor még nem volt internet. A csajok is neten ismerkednek.

2021. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!