Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Léteznek egyáltalán még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán még igazi, férfias férfiak vagy full kihaltak már?

Figyelt kérdés

Csak én szerintem tartanak a pasik rossz irányba? Egyszerűen egy normális férfi beszélgetőpartnert, nemhogy szexpartnert sem lehet találni, mert a férfiak olyan szinten elnőiesedtek, hogy agyamat eldobom. :/ És nem feltétlen arra értem, hogy tuti azok csak melegek, hanem heterok ők, csak nőies vonásokkal, mintha az ösztrogén kissé túltengene. Szerintem katasztrófa, egyszerűen én elvárnám, hogy nőként bánjanak velem de tudom hogy ez nem lehet. És nekem az igényeim sem nagyok, csak viselkedjen férfiként, alfahímként, legyen mély hangja, mert az szexi, ennyi. De kezdem feladni, szerintem kihaltak, mint a dinók. :/ Ki mit gondol? Elvétve azért lehetnek?


26



2021. febr. 16. 19:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na és leteznek még olyan nők, akik szépek és nem mutogatjákmagukat a neten?
2021. febr. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez így van ahogy írod kérdező.

Sajnos ez egy nagyon hosszú folyamat eredménye.

Úgy nevelik a gyerekeket hogy ilyenek legyenek, divat lett pávának lenni .

Ez van amikor a nők nevelik a fiúkat és nem tudnak férfit faragni belőle, hiányzik az apai szigor és a férfi példakép.

De ez pont így van a lányoknál is.

Csak a külsőség , a ruha és a kifestés, tetoválás számit.

Vajon melyik mai lány tud mondjuk 15 évesen pogácsát sütni és babgulyást főzni.

Ez egy ilyen gyökér világ, amikor a kis suttyók megverik a tanárt és megszurkálják egymást és ezért még a tanárt vonják felelősségre, de a csajok is cigiznek , verekednek és még köpködnek is.

.

2021. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Léteznek egyáltalán még igazi, nőies nők vagy full kihaltak már?


Csak én szerintem tartanak a nők rossz irányba? Egyszerűen egy normális női beszélgetőpartnert, nemhogy szexpartnert sem lehet találni, mert a nők olyan szinten elférfiasodtak, hogy agyamat eldobom. :/ És nem feltétlen arra értem, hogy tuti azok csak leszbikusok, hanem heterok ők, csak férfias vonásokkal, mintha az ösztrogén kissé túltengene. Szerintem katasztrófa, egyszerűen én elvárnám, hogy férfiként bánjanak velem de tudom hogy ez nem lehet. És nekem az igényeim sem nagyok, csak viselkedjen nőként, feleségként, legyen lágy hangja, mert az szexi, ennyi. De kezdem feladni, szerintem kihaltak, mint a dinók. :/ Ki mit gondol? Elvétve azért lehetnek?


26/F

2021. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#9 egyet kell értsek veled, bár én személy szerint már 15-20 éve megmondtam, hogy le kéne takarítani az emberiséget a bolygóról...


Kérdező, akadnak még férfias férfiak, ilyenekkel van tele az ismerősi köröm, egyetlen kis nyálas, plázacsiga sincs közöttünk. :D Bár az is igaz, hogy a legtöbbnek barátnője, felesége, gyereke(i) van(nak) már.


Értem én, hogy mit szeretnél, csak hát... ha egyetlen ilyet se találsz, akkor nagyon rossz helyen keresgélsz.

2021. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

22-es!


Sok mindenben igazad van, de pávák nem nagyon vannak ma már.


23-as!


Nálad a pont! :D :D

2021. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szájer József elég férfias?
2021. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!