Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 év alatti hetero fiúk! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatti hetero fiúk! Ti milyen öltözettől, kinézettől indultol be a legjobban?

Figyelt kérdés
Ágyba akarok vinni egy pasit, de nem nagyon tudom, hogy mi a legvonzóbb számotokra, hogy kéne öltözni, hogy leginkább felkeltsem valaki figyelmét. Ti egy kis beszélgetés után ha tetszik a lány már szexelnétek vele?

febr. 16. 23:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
szexre, egy alkalommal
febr. 17. 00:29
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem

febr. 17. 00:30
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Attól is függ, hogy hogy nézel ki és hány éves vagy?!
febr. 17. 00:31
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Mit jelent az, hogy "ahol én élek"? Hol élsz? Hol keresel pasit?
febr. 17. 00:33
 15/24 A kérdező kommentje:
Városban élek, ennyi legyen elég és nem MOn. 165 cm vagyok, vékony derekam van elég nagy fenekem és közepesen nagy mellem, barna hosszú hajam, barna szemem, és 55 kg vagyok.
febr. 17. 00:42
 16/24 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy milyen helyeken, pl. Vendéglő, bár
febr. 17. 00:44
 17/24 anonim ***** válasza:
86%

Mivel magyar oldalra írtál, feltételezem, hogy nálunk keresnél! De az általad felsoroltak (vendéglő, bár) nálunk mind zárva tartanak a vírus miatt!

Nálunk a 18 alatti fiúk vendéglőbe nem igen járnak, max Mekibe. Bárba pedig egyáltalán nem!

febr. 17. 00:47
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Látni kellene! Ha tetszel, akkor egy erotikus beszélgetés mindenképpen beindítaná a fantáziámat, amitől már csak egy lépés, hogy a tettekre is sor kerüljön!
febr. 17. 00:56
 19/24 cellarab ***** válasza:
91%
ilyen ruha: [link]
febr. 17. 03:54
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Öltözettöl? Nem. Vetközettöl!!!
febr. 17. 13:54
1 2 3
ORGANIC SHOP BIO VANÍLIAHAB HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ 450 ML

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!