Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez most tulajdonképpen mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tulajdonképpen mi lehet? Lehet folytatom.

Figyelt kérdés
Este vettem észre, hogy a gyerkőc köldöke olyan, mintha ki lenne szívva. Kérdeztem, hogy mi történt, de nem mondott semmit. Elkezdte volna szerintetek a szexet, vagy mi lehet ez?

2021. febr. 17. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mi?😳
2021. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves?
2021. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Így honnan tudjuk ? Kort sem írtál hozzá, semmi háttérinfo.

Nem lehet hogy valamivel megütötte és egyszerűen véraláfutásos lett ? A gyerekeken elég sok ilyen szokott lenni.

2021. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
14 éves.
2021. febr. 17. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Köldökön keresztül kezdte volna a szexet? Szerintem egy felnőttnek sem vörösödik be tőle. Te észleltél a szüzesség elvesztésénél olyat hogy a köldököd másmilyen lett volna? Gondolom nem.
2021. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, csak mire gondolhatnék mint, hogy kiszívták neki?
2021. febr. 17. 21:58
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Arra, hogy beütötte?
2021. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

A köldökét? 14 évesen szerintem egy ivarérett fiatal srác szex közben nem arra gondol “o basszus ne a nyakamat szívd ki, az meglátszik, legyen inkább a köldököm.”

Ha szexel is, annak nem az lesz a jele, hogy a köldöke véraláfutásos.

2021. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha a csemetét félted a szextől, akkor ideje felvilágosítani... nem, nem tiltani csak felhívnod a szíves figyelmét két dologra:

- mitől lesz a gyerek és húzzon gumit a pasira, nix "na csak pár húzásra utána felveszem";

- nincs közben videózás, fényképkészítés és magáról se küldjön senkinek.


Ha jó szülő akarsz lenni akkor a fentieket teszed és nem ellenőrizgeted a gyereket, nem kérsz rajta számon, nem ültetsz el benne gátlásokat, komplexusokat.

2021. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

9-esnek igaza van, teljes mértékben!


Egyébiránt igenis lehet szexuális tevékenység okozta lilulás, nevezetten előjátéknak hívják, szval...


27/f

2021. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!