Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Homoszexuális a fiam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális a fiam?

Figyelt kérdés
Van neki most egy szép lány “barátja” akivel egy ideje már ismerkednek. Nem mutatta be itthon, de még a barátainak sem! Tudok róla, mert rákérdeztem és elmonda, hogy ilyen laza kapcsolat van csak köztük és a fiam nem akarja, hogy ez komoly legyen köztük. Nekem anyaként ez olyan félelmetes. Voltak barátnői, de most ez a divat a mai fiatalok körében, hogy összefekszenek, de kapcsolat sehol?
2021. febr. 18. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne ettől homo?
2021. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező: a fiad cső meleg, azért szexel csinos nőkkel. Eddig is azért voltak barátnői, mert a fiúkat szereti. Szívesen.
2021. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Engem az aggaszt, hogy nem akar elköteleződni. Akkor lehet biszexuális?
2021. febr. 18. 17:43
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Te nem láttál még agglegényt? Azok is mind melegek meg biszexuálisak vagy pedofilok vagy egyéb ferdehajlamúak. Vagy esetleg nem talált még olyat, akivel érdemes lenne komolyan kezdeni? Sajnálom a szerencsétlen fiadat, olyan lehet veled beszélgetni, mint a lóval imádkozni.
2021. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Még szerencse, hogy ahhoz sincs semmi közöd ha örökre szingli marad. Ne álmodozz egyelőre unokákról.
2021. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ettől mégis miért lenne homo? Maximum fuckboy.
2021. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Miért akarna fiatalon elköteleződni ha simán használhatja a csajokat?
2021. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azért nem mutatta be otthon, mert szégyelli hogy az anyja bizony nem a legélesebb kés a fiókban. :)
2021. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen anyának és is max akkor mutatnám be a párom, miután már elvettem feleségül és elköltöztem 10 országgal odébb :D
2021. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Megírhattad volna, hogy hány éves a fiad, de ennek ismerete nélkül is azt mondom, hogy nem homoszexuális. Élvezi a fiatalságát.

Ffi.

2021. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!