Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet nekem a szexualitásom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet nekem a szexualitásom?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs jelenleg, hogy én mi vagyok.

Régóta lányokról álmodozok, mindig is lány ideáljaim voltak, lány bandákat hallgatok, lányokat tartom vonzóbbnak és lánnyal képzeltem el az életemet is, bármikor kitalálok egy sztorit a fejemben lánnyal van.

Eközben meg a férfiakban egyedül a pénisz az ami kicsit feldob nem is az hogy izgatna még. Csak érdekesnek tartom, főleg a dugás részt. Pasival csak is szexet tudok elképzelni, romantikus meg nyálas csókolózást csak is lánnyal velük érzékibbnek tartom pasikat egyszerűen semlegesnek tartom külsőleg, valahogy unalmas nekem miközben a lányok annyira sokfélék nekem és bármikor tömegben vagyok azt veszem észre, hogy csak a lányokat nézem meg férfiakat meg átnézem szinte úgy hogy nem érdekel. Miért van az, hogy a pénisszel való szexet izgatónak tartom de a férfiakat egyáltalán nem, viszont a lánnyal való szextől kicsit tartok de csak is lánnyal tudom elképzelni magam és ezt is érzem. Miért látom így a dolgokat? Sosem szexeltem még így fogalmam sincs az érzésekről csak valahogy ez van. Sokszor fantáziálok hogy a pénisz behatol meg minden extrémebb helyeken is de valóságban kirázna a hideg tőle. Mi lehetek én? 23 éves lány vagyok és fogalmam sincs a szexualitásomról, megesik ez? Mással volt ilyen?



2021. febr. 19. 05:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezeket a címkéket. Nem tök mindegy?
2021. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11.Nekem nem hisz ezért is kérdeztem.
2021. febr. 19. 13:57
 13/13 anonim ***** válasza:

En 32 F vagyok, fiuval csak a smár, dugás menne, aktiv vagyok

Lánnyal meg csak a dugás smaci nem

Szerelmes se voltam csajva sose

2021. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!