Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek biszexnek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Szerintetek biszexnek vagy melegnek kell lenni ahhoz, hogy egy pasi felizguljon meztelen masszázs közben?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem mindig felállt közben a farkam, ha srác masszírozott.... na jó, biszex is vagyok :D - szóval ez nem perdöntő. de szerintem ez anélkül is könnyen megtörténik... pl. én is szoktam hobbiból srácokat masszírozni régebben, és általában megtörtént :).

2021. febr. 19. 19:53
A kérdező szavazást indított:
akinek egy másik pasi masszázsától feláll, az legalább is biszex
felállhat az, ha jó a masszázs, ez még nem jelent semmit.
nekem is fel szokott állni masszázs közben, ha pasi masszíroz, akkor is
179 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Igen, annak kell lenni. Tucatnyiszor volt hogy ffi volt a masszőr, ellazultam jó volt, de meg sem mozdult a pöcörő. Amikor viszont a párom csinálja, hááááát akkor bizony igen :)
2021. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
en ezert nem mertem még elmenni masszázsra,,mert mindentöl hamar feláll..es cikinek tartom,hogy massziroz es látja..pedig van egy masször srac akit kineztem mar,nagyon helyes,de hetero..na ugy végképp ciki lenne ha masszirozna es állna ...
2021. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egyáltalán nem kell, se melegnek, se biszexnek lennie ahhoz az embernek, hogy felálljon a farka.

Mivel az átlag embernek random is föl szokott állni, ha hozzá ér valamihez a farka.

Hát még ha jó érzés tölti el a miatt mert maszírozzák.

2021. febr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
szerintem egész nyugodt lehetsz afelől, hogy a hetero masszőröd is látott már a masszázstól ágaskodó pélót.... és ettől önmagában még nem fog kiakadni. velem is megtörtént sokszor hetero masszőrnél, és mindig elröhögcséltünk a dolgon, sose volt ciki.
2021. febr. 20. 20:42
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

Ez a fizikai ingertől függ, hiszen konkrétan nem is a masszőrre izgulsz fel, hiszen nem őt nézed közben, hanem maga a fizikai inger.

Egyébként mindenki másképp működik, én pl voltam párszor erotikus masszázson (csajnál persze), teljesen meztelenek voltunk, és a bemelegítő testmasszázstól mégsincs semmilyen merevedésem, csak akkor, ha konkrétan a farkam izgatja egy ideig.

2021. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
engem egyszer masszirozott egy fiu baratom a hatamat es fel is allt közbe :D persze nem mondtam neki. de jol esett.
2021. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Remélem nem baj, hogy nőként írok, amikor női masszőrnél voltam, minden alkalommal benedvesedem. Igaz biszex vagyok, de a masszőröm nem az esetem. Jól masszírozott és a végén mindig megkérdezte, hogy milyen volt, mondtam, ne értsen félre, nagyon jó és szeretem. Mosolyogva mondta, hogy jó nem érti félre, és én is mosolyogtam. Azt az érzést a masszázs után, leírhatatlan.

Aztán a sok vendég miatt, nem volt úgy időpontja, hogy keresnem kellett egy másikat. Ő egy fiatalabb lány és nagyon helyes, de heteró párkapcsolatban él, jól masszíroz, nála is nedvesedtem.


És jóval korábban a 20-as éveimben egy férfi masszőrnél, annyira jól masszírozott és mondta, tud úgyis, hogy teljesen felizguljak, és közvetlen mégse ér a puncimhoz. Egyszer megmutatta, de ő is felizgult és ahogy oldalt a fejemnél állt elővette, a masszírozást már máshogy folytatta és megtörtént, aminek meg kellett.

2021. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Dehogy is baj! Őrülök, hogy leírtad....

A lányoknak azért könnyebb kicsit palástolni a dolgot :).

De jó lenne, ha senkinek nem kéne palástolnia.

2021. márc. 11. 13:28
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

Köszönöm! Örömmel.

Ez igaz 😊

Igen szerintem is, az egy természetes reakció, amiatt nem kéne kihagyni a masszázst.

2021. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez heterón is simán megeshet. Nekem egy első ránézésre kicsit igénytelen 50es úr a masszőröm. Arany keze van, és mindig felall masszázs közben. Biztosítalak, hogy nem

azért mert megkívánom. 😄

2021. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!