Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy férfinek mennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek mennyire nehéz megcsalni a menyasszonyát? Mit érezhet miközben megcsalja?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy katona sráccal akinek menyasszonya van. Elmondta őszintén, hogy nem igazán van köztük jó kapcsolat olyan téren, és elég unalmas. Ő nem komoly kapcsolatot keres, mert szereti a menyasszonyát csak egy kis kalandra vágyik. Most nem vagyok együtt senkivel, viszont úgy vagyok vele, hogy ennyi belefér, hisz nagy jóképű férfiról van szó legalább kihasználom az alkalmat. Szerintetek bűntudata van, hogy megcsalja a barátnőjét? Ettől függetlenül élvezheti velem az együttlétet?
2021. febr. 21. 16:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tartós kapcsolatban sem csinálom, nemhogy szerető státuszban.😉 Nem mindenkinek ugyan az az ingere szex téren szerintem..🙂
2021. febr. 21. 16:53
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
És ezt mondtad neki? Lehet hogy pont az hiányzik neki otthon
2021. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Már lefeküdtünk egymással, miért ne tudná?
2021. febr. 21. 16:59
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mi a kérdés? Arra vigyázz hogy ne agyalj rajt sokat ne legyenek érzelmek.
2021. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már menyasszonyként csalja és unja, mi a fenének akarja elvenni? Ja, kell valaki gatyát mosni meg főzni, azt szereti benne esetleg, mást nem. Ilyen pasi mellett egyértelmű a szerető van jobb helyzetben. Másik csak egy cseléd. Bár ha esetleg adja haza a pénzt a pasi, meg alájuk rak mindent és a menyasszony is félrekurhat úgy teljesen oké.

Nem nehéz ez a férfiaknál olyan természetes és magától értetődő módon csalnak meg egy nőt, mintha csak levegőt vennének.

Még hogy lelkiismeret? :D

2021. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!