Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lehet egy kigyúrt rendőrrel lefeküdni egy kocsiban? Ugyan úgy viselkedjek vele, mint bármelyik másik férfivel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég megismerkedtem egy tőlem 6 évvel öregebb rendőrrel (29), akivel iszonyat sokat beszélünk nagyon jó fej és igen olyan dolgokról is beszélünk. Tudom, hogy szerelem sosem lesz köztünk, de tervezgetünk 1-2 éjszakát együtt tölteni. Így elég “vadnak” tűnik, de nem tudom kicsit félek tőle. Szerintetek számít a foglalkozás? Tehát úgy értem, hogy ez egy szexnél megmutatkozik, hogy ő rendőr?
2021. febr. 21. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok rendőrös kérdés ma? :D
2021. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És egy pizzafutárnál megmutatkozik? :"D
2021. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább igazán meg tud bilincselni:D Szerintem max élvezni fogod.
2021. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint bárki más, a rendőr is ember. Nem rendőrrel fogsz dugni, hanem egy férfivel. Viselkedj ugyanúgy, nem kell eljátszani "a gyere bilincselj" meg játékot, csak ha amúgy is arra vágysz és szubmisszív vagy.
2021. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szolgàlaton kívül, persze.
2021. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Határozottabbak, kemènyebbek, durvábbak.
2021. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen rendőrrel kapcsolatom, tényleg nagyon jó volt vele a szex, de semmi több. Gyorsabban forgott az agyam mint annak a sünnek. Sosem értettem a rendőrvicceket, mindig úgy voltam vele, hogy megmaradt a köztudatban, de már rég megváltoztak a dolgok. De ez a csávó rácáfolt mert pont olyan hülye volt, mint a viccekben. Most felteszem a kérdést, hogy szerinted milyen lehet??
2021. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-al értek egyet, ezt tapasztaltam én is.
2021. febr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!