Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha egy apa nézi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy apa nézi a fiát maszturbálni?

Figyelt kérdés

14-15 lehetett a fiú. Reggel maszturbált az ágyban, és egyszer csak azt vette észre, hogy az apja ki tudja mióta nézi az ajtó ablakából. Még azután sem hagyta abba egyből a nézést, hogy a fiú észrevette.

Szerintetek ez a normális reakció, ha valaki rajta kapja a gyerekét? Tovább nézni?



2021. febr. 22. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hirtelen érte a dolog, nem számított rá, ogy ezt fogja látni, így meglepődött és ott maradt.
2021. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Ku.rvára nem normális.

F

2021. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát kicsit furcsa lehet. Biztos meglepődött azon amit látott.
2021. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A hülye fián lepődött meg hogy direkt mutogatja magát. Bro' én is volt akkor voltam "kénytelen" kicsapni a brokit amikor otthon voltak a szülők, de mégis megoldottam hogy ne mutogassam premier plánban.
2021. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2021. febr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2021. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez elég kínos😅

Engem lányként anyám kapott rajta, de bocsánatot kért, elmondta amiért jött, majd kiment az ajtón. Szerintem minden szülőnek kb ezt kéne tennie. Vagy, ha már néz (ami nem normális), akkor tegye úgy, hogy a gyerek nem látja, pl kulcslyukon át, szerintem.

2021. febr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
A gyerek ha észrevette volna az apját akkor abbahagyta volna és elrakja a farkát továbbá elküldi onnan az apját. Az apa pedig zavarában elment volna onnan. Mind a két fél számára kínos lenne. Szép kitaláció.
2021. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális, de lehet csak azt nézte, hogy mekkora a gyerek farka. Szerintem minden apa aggódik, hogy a fiának ne legyen kis pénisze.
2021. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a meglepődöttségtől maradt ott, 'földbe gyökerezett lábakkal'.
2021. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!