Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire nyomorult?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire nyomorult?

Figyelt kérdés

Itt vagyok lassan 20 évesen szüzen, és teljesen el vagyok keseredve....


Minden szaktársam rendes nemi életet él, én nekem pedig soha senki nem jön össze.....


2021. febr. 22. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 voltam mikor elvesztettem. Nem vagy elkésve semmivel.
2021. febr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a szaktársaid nagy része pár év múlva már nem lesz együtt a jelenlegi párjával, vagy sose lesz normális kapcsolatuk, mert a szex nem minden. Lehet, neked normális kapcsolatod lesz később.
2021. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Tudod ki a nyomorult? Aki mondjuk nyitott gerinccel születik, vagy totálisan lebénulva. Neked megvan mindkét kezed-lábad, tudsz beszélni, kommunikálni szóval minden adottságod megvan hozzá hogy csajozz. Szóval ne picsogj mint egy óvódás kisgyerek!
2021. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem pedig az a jó, hogyha életed szerelmével veszted el a szüzességed, nem egy random csajjal/pasassal egy szórakozóhelyi wc-ben. Nem vagy elkésve, ráérsz!! Ne siesd el. Én ugyan 13 évesen vesztettem el, de itt vagyok 20 évesen és még mindig ugyanaz a párom! Általános iskola óta. Nem bántam meg, mert szeretem, és még mindig jobb mintha egy idegennel történt volna meg!
2021. febr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Basz.ni akarsz, vagy tàrsat?
2021. febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Önbizalom nélkül, önsajnáltatva nem is fogsz kelleni senkinek. Van mit enned, van hol laknod ennek örülj. Panaszkodós kisfiú senkinek nem kell és ezt nőként mondom. 24N
2021. febr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egyreszt 20 evesen meg nem vagy elkesve, mareszt ne maskhoz viszonyitsd magad, harmadreszt pedig ne higgy el mindent. lehet, hogy elnek nemi eletet, de az korantsem biztos, hogy annyira jo, egy unalmas szex egy kozepszeru emberrel kinek hianyzik?!
2021. febr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább beletörődök.
2021. febr. 22. 01:35
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 a kis faxom, mindegy neked csak ne kelljen csinálnod semmit? Ennyire k.vára nehéz helyrerázni a tökeidet és elkezdeni csajozni? De tudod mit: törődj bele, majd dugják helyetted a csajokat azok akik mernek kezdeményezni és normálisan udvarolni, hódítani, s lesz.ják ha 100 nő lepattintja őket azért is odamennek a 101-hez is. Te meg picsogni fogsz 40 éves korodra is.
2021. febr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 nem szoktam pityogni ez miatt, szimplán ma este gyűlt fel bennem. A héten ugyan úgy folyik minden a régiben
2021. febr. 22. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!