Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok veletek is van hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok veletek is van hogy mensi közeledtével hormonális sírás tör rátok?

Figyelt kérdés

Plussz ha párkapcsolatban vagytok és kb 1 hétig vagytok jobban fleizgulva én pl ilyenkor nagyon vágyom arra hogy a párom jól megdugjon keményen stb...és ha nem kapom meg pl ha nincs vagy ha 1 percig tart a menet igazi házi sárkánya változok hisztizek meg szetmasztizom magamat..és ha megkapom akkor újra normális vagyok..a hormonok nagyon befolyásolják

Párom nem volt benne a szexben (együtt élünk tehát nem az tartott -vissza h külön élünk és nem vagyunk egymás közelébe)

Csak halogatta és nem lett belőle semmi én meg rohadtul felhagyok ingerülve így..



2021. febr. 22. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a hormonok így működnek
2021. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!