Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mi hozza ki belőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi hozza ki belőletek a rosszlányt az ágyban?

Figyelt kérdés
Pasi függő, hogy kivel hogyan viselkedtek? Vagy esetleg van más amitől jobban előjön ez az énetek? Esetleg alapból ilyenek vagytok? :D
2021. febr. 25. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Agresszió.
2021. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
alkohol, vagy ha érzem a másikon h elfogadó és laza
2021. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyszerre tud gyengéd és vad lenni a pasi.
2021. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6-os és ha gyengés vad is és jól nyal is? :P
2021. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Teljes mértékben partnerfüggő, meg néha hangulat és kedv, de egy balfék mellett nem kezdesz egy "figurázni" mert minek?
2021. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
A pasim mindig kihozza a rib ancot belölem.
2021. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem én ilyen tükörféle vagyok, ha a másik érdeklődik, odafigyel, laza, kedves stb. akkor én is ilyen vagyok. Ha érzem az érdektelenséget, vagy nem figyel rám stb. akkor csak legyen vége gyorsan és mindenki menjen az útjára, nyilván ilyenkor én se vagyok jó az ágyban, mert minek erőlködjek érte, ha nem erőlködik értem. De volt egy-két nagyon jó partnerem, velük riibancos voltam az ágyban.
2021. febr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A partner ha a pasi durvulninakar akkor abba benne vagyok
2021. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!