Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az akit megcsaltak,csalt meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az akit megcsaltak,csalt meg mást?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy az itt lévő emberek jártak e már úgy/voltak ilyen szituációban hogy mondjuk miután megcsalták őket "bosszúból" vagy "életstílus megváltoztatásából"(Megbántódás utáni változás/szakítás utáni)

megcsalta e a következő párját?

Nyilván úgy értem hogy nem a következő párján akart bosszút állni,csak addott volt rá az alkalom/feljöttek az emlékek meg hasonló.


Oké ez a magyarázat most lehet összezavaró volt.

Szóval a lényeg,akit csaltak meg az csalt meg mást?

(Igen tudom hogy nem mindenki ilyen,de érdekel hogy vannak e itt olyan emberek akikkel megtörtént)


2021. febr. 26. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyat csaltam meg, aki engem is. Folyton nők után kutatott, néha a szemem előtt. Megelégeltem, és jött is egy lehetőség. Vége lett a kapcsolatnak természetesen.


Mást soha nem csaltam meg, és máson levezetni X ember miatti feszültséget elég nagy hiba lenne.

2021. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem csaltam még meg egyetlen páromat sem.

Viszont volt egy szexkapcsolatom, aminél a srác kérdezgetni kezdte, hogy szexelek e másokkal stb.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy én jóval előtte mondtam neki, hogy kezdek iránta többet érezni, de annyira bunkón kezelte a dolgot, hogy ki is habarodtam belőle.

Nem tetszett, hogy belepróbàl szólni az életembe, úgyhogy másokkal is szexeltem akkoriban, amit a fejéhez is vágtam. Megsértődött rajta, pedig ő nem akart kapcsolatot a dologból.

25/N

2021. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen, csaltam. 16 évig hű voltam, aztàn kiderült hogy fèlrekurogatott. Elvàltunk.

Utàna minden alkalmat kihasznàltam ami jött, nem érdekelt semmi.

A mostani partneremhez hü vagyok 4 ève.

2021. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A viszontcsalás akkor fordul elő amikor csalódott a másikban, eltűnnek az érzelmek és az már nem gátolja abban hogy félrelépjen. A "bosszúból majd az új párom csalom" meg a leghülyébb ötlet. Aki az új párod az nem tehet róla hogy az exed hűtlen volt, ne rajta töltsd ki a mérged.
2021. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4-es igen éppen ezért próbáltam kiemelni a magyarázatomba hogy nem úgy értem hogy levezetésből lesz a következő pár megcsalva,csak így az emlékek/meg az életfelfogás/stílus változás miatt.Most ez egy nagyon szimpla példa de például van egy rendes srác aki tényleg küzd a lányokért akikbe szerelmes,és az akivel összejön az megcsalja meg nem tudom,így tönkreteszi,utána a srác tegyük fel(!!!!csak feltétel a példához)átmegy fckboyba és így másként keezli a kapcsolatot,meg úgy gondolja hogy már semmi sem lényeges,éljünka pillanatnak meg hasonló.


Nem vagyok ebben a szituációban csak olvastam ehhez hasonló kérdéseket,de ott szimplán az volt hogy hogyan léptek túl mások meg hasonló. ^^

2021. febr. 26. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Még nem csaltam meg senkit , de nagyon nagy volt a kísértés számomra , végül nem történt meg .

Engem viszont már fenyegetett volt barátnőm azzal , hogy le fekszik más fiúkkal is !

2021. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem megcsaltak, viszont voltam annyira naiv hogy sokáig hű maradtam hozzá.
2021. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csaltam meg mást, aztán engem csalt meg más, visszaadta az élet, megérdemeltem
2021. febr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

"... egy rendes srác aki tényleg küzd a lányokért..."


Nem kell küzdeni senkiért sem. Ha már küzdeni kell, akkor ott egye meg a fene.

2021. febr. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csaltam meg pasimat, engem is csaltak meg (de a pasi szerint mindegy volt mert ugyis szakitott velen utanna, csak. Neten volt olyan hulye hogy fenykepen rajta hagyta datumot)
2021. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!