Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek olyan lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan lehetséges hogy fizikailag csak az egyik, lelkileg viszont csak a másik nemhez vonzódom?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, aki már kb. teljesen elfogadta hogy meleg, sok sráccal voltam már, de sajnos valahogy érzelmileg egyik sem tudott hosszútávon megfogni, és így minden csak egy ilyen futókalandnak volt betudható.

Lelkileg valamiért a lányok úgy érzem jobban vonzanak, valami van 1-2 barátnőmben, ami miatt annyira közel állunk egymáshoz, mintha egy pár lennénk, és úgy is viselkedünk (nem viccből, tök természetesen jön ez).

Viszont ez így nem mehet sokáig. Előbb vagy utóbb neki is lesz egy komoly barátja, én meg nem kapom meg azt a szexuális kielégültséget amit egy fiútól érzem hogy tudok csak. Volt valaki hasonló cipőben?



2021. febr. 27. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bi/heteroromantikus-homoszexualis
2021. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy.
2021. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, én is pont ilyen vagyok.


Inkább nagyon-nagyon lányos fiúkban gondolkoztam, akik szerethetőek is, mint lény, és szexik is alkatra, mint fiúk. Próbáltam összehozni a kettőt. De rájöttem, hogyha plátói mód szerelmes vagyok valakibe, akkor azt képtelen vagyok szexuális tárgyként kezelni, és olyan értelemben felizgulni rá. Ha viszont valaki olyan értelemben felizgat, abba sose leszek szerelmes, eleve nagyon különböző embertípus az nálam. Hát ez van, nálam ez sose lesz összehozható. De nekem ez a normális, azt nem tudom elképzelni, mások hogy bírják ezt a két teljesen külön dolgot egybe venni.

2021. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet amit az #1 mond, ritka az ilyen de elvileg létezik, de sztem valószínűbb hogy meleg vagy, csak még nem fogott meg egy srác sem annyira, vagy nehezen leszel szerelmes.

Lányokkal meg szerintem kevered a baráti érzelmeket a vonzalommal.

2021. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!