Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baráti viszonyba mennyire fér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti viszonyba mennyire fér bele a meztelenség?

Figyelt kérdés

Szerinted egy sima baráti (tehát nem párkapcsolat, nem barátság extrákkal) kapcsolatba belefér hogy a két fél (akár azonos, akár ellenkező neműek) meztelenül legyenek egymás előtt huzamosabb ideig? Nem arra gondolok hogy mondjuk átköltözés közben fél percig látják egymást, hanem mondjuk nyáron 30+ fokban meztelenül vannak egész délután mert úgy kényelmesebb.


Illetve szerinted mi az a szituáció ami még belefér neked, hol van a határ? Ha esetleg van ezirányú konkrét élményed, tapasztalatod (akár pozitív, akár kellemetlen) azt is megírhatod.



2021. márc. 1. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha van párod már nem fér bele...
2021. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Azonos neműek között szerintem ez belefér
2021. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
A meztelenség még belefér.Mindent a szemnek semmit a kéznek.
2021. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Ellenkező neműek között szerintem nem, azonos neműek között inkább, de preferált ott is inkább mondjuk a fürdőruha
2021. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem nem fér bele.

Anno együtt nyaraltunk 3-an. Én, a párom meg a haverom. Párom és a haverom elég jó barátok. Tényleg.

Párom öltözött át fürdőruhába, mikor haver rányitott. Hiába nagyon jó haverok, akkor is haver kifordult a szobából és bocsánatot kért. Nem bámulta órákig. Ha tényleg csak haverság van, akkor nem fognak egymás előtt pucérkodni.

2021. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 kisördög1 ***** válasza:
13%
Na most akkor sima baráti vagy barátság extrákkal kapcsolatról beszélünk?
2021. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, neked milyen sztorid van? Szerintem ellenkező neműek közt nem fér bele. Olyan 15-16 évesen voltak a bandánkban fiúk, és strandolni mentünk, nem volt más lehetőség, egyszerre kellett átöltöznöm 2 sráccal. Én próbáltam mindent takarni, ők lazák voltak, és tényleg nem akartak rám mászni, de amint valami minimális kilógó részletet megláttak, azonnal 2 másodpercen belül kőkeményen állt nekik, tök ciki volt.
2021. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Jó, hát 15-16 évesen a burgonyára is feláll.


Járunk barátokkal szaunázni (most épp nem lehet), ott mindenki ruhátlanul van, még nem lett ettől senkinek baja.

2021. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Belefér - határok között, azaz nem mutogatod direktben magad. Nyáron az éjszakai meztelen fürdés szinte "kötelező" a baráti körben, de ettől még nem flangálsz egy szál pötsben egész nap a nyaralóban akkor sem ha amúgy jársz nudira (sőt én erkölcsi nulla még swingerbe is, de mégsem mutogatom direktben magam, mert tudom hogy más nem feltétlen kíváncsi rá).
2021. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#7 voltam ellenkező nemű ismerős előtt meztelenül, igaz nem órákon át de nem is fél percig. Nekünk ez belefért, nyilván vagyunk is olyan viszonyban hogy senki ne gondoljon bele többet. Amúgy csak érdekel hogy ki mit gondol róla, ezért kérdezem (személy szerint amúgy azt gondolom hogy beleférhet ha mindkét fél úgy áll hozzá).
2021. márc. 1. 16:13
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!