Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó masszázsolajat ajánlani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó masszázsolajat ajánlani tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés

Erotikus masszázshoz kell, semmi síkosító vagy ilyesmi.

Nem tudom milyeneket használnak masszázsszalonokban



2021. márc. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dm, rossmanban lehet venni jókat, vannak nyugtatóak is, meg van egy narancsos ami nagyon jó, szerinte, nem hibázhatsz nagyot ha veszel egyet illat alapján.
2021. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a narancsos-fahéjas jött be... :)
2021. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
+ kérdés: az illetőről mivel tudom letörölni majd? Voltam masszázson ott valamivel letörölték, de nem sima papírzsepi volt vagy ilyesmi :D
2021. márc. 2. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha le akarod törölni, nedves törlőkendő pl
2021. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Busman1978 ***** válasza:

yamuna olajok a DM-ben.

a kérdésre a válasz:

a) csak szappannal dörzsölni az olajos kezet (vagy egyéb testrészt) amíg az ki nem fehéredik, majd ezután vízzel öblíteni.

b) ultraderm kéztisztító. ennek zsíroldó hatása van. először víz nélkül dörzsöld, esetleg kevés vízzel.

amúgy 4-5 óra mire a bőr a korábban el nem nyelt réteget is felszívja, szóval ha estére tervezel ilyet, akkor előtte legyen a vacsora ;)

2021. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

ilyet sikerült végül vásárolnom a rossmanban, nem tudom, hogy valaki használta-e már és mik a tapasztaltai?

[link]

2021. márc. 3. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen van is itthon :) jó
2021. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!