Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez most mi nálam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi nálam?

Figyelt kérdés

Mindig is heteroszexuálisnak tartottam magam, és mai napig nem izgat az azonos nem.

Ezzel szemben volt olyan, amikor azonos neművel egi pillanatokat éltem emg, s ilyenkor képes lettem volna szexualisan is közeledni felé, de csak ebben a magasabb tudatállapotban.

Ilyenkor csodálatot, mondhatni szerelmet élek meg. Persze gyenge, mert nincs mélyen beágyazódva a tudatalattimba, de pont ugyanilyen, amikor ellentétes neművel szerelem alakult ki. Ott is voltak magasabb tudatállapotok, amik áthidalták az ismeret hiányát és szerelmet éltem át a kapcsoalt elején, vagy volt hogy nem is lett kapcsolat, még is e tudatállapotban nagyon szerettem őket.

Ez mi? Heteroszexualitás + pánszerelem? Vagy ezt hogy neveznétek?



2021. márc. 4. 08:30
 1/9 A kérdező kommentje:

A drog az jó, értem?


Amúgy nem drogozok. Sose drogoztam, csak meditáltam, vagy mentem s flowal és beszippantott a magasabb tudatállapot.

2021. márc. 4. 08:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Enyhén biszexuális vagy ha a saját nemeddel is el tudsz képzelni úgymond ezt-azt, tökmindegy milyen "égi magasabb tudatállapotban".
2021. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De nem tudok. Akkor azt mondod, hogy a magasabb rudatállapotban biszexuálissá válok? Hogy ideiglenesen átírom a génjeimet is??

Ez nem lehetetlen?

2021. márc. 4. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a fasz? :D
2021. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az talán még fontos, hogy akkor sem igazén szexuálisan vonz, hanem inkább jó nekem, hogy a másiknak is jó, és szolgálhatom a létezést e jóval.
2021. márc. 4. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük a napi trollkodást, ideje leszállni a földre, és abbahagyni ezt az értelmetlen baromságot.
2021. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te hogy lehetsz 4,5 csillagos?
2021. márc. 4. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy te troll. De semmi gond. Jelentjük a kérdésed és a profilod is. :)
2021. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te vagy egy nagyon buta ember, vagy egy nagyon amatőr troll vagy.
2021. márc. 5. 08:37




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!