Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transzfesztitáknak a hormonkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzfesztitáknak a hormonkezeléstől van valami furcsa szaguk?

Figyelt kérdés
Nálunk cégnél dolgozik egy, aki férfiből nővé operáltatta magát és nagyon büdös szaga van. És nem tudom eldönteni, hogy a hormonok miatt van vagy csak egyszerűen büdös parfümöt használ.

2021. márc. 4. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Férfi szaga van, mert férfi. Ha még büdös is, akkor az illatszerei miatt az.
2021. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hormonokat nem érzed, egy nőn sem érzed az ösztrogént nem igaz? Szimplán rossz parfümöt választott, vagy igénytelen. Angol tudósok szerint a szappan néha csodákra képes :)
2021. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor 100%, hogy a parfüm lesz a gond. Nem koszos, nem kosz szaga van. Nem tudom leírni, hogy milyen, mert semmire se hasonlít. Érezni benne valamilyen füst vagy füstös szagot, de nem cigi és mellé valami erős, kellemetlen szagot. Ha megáll egy helyben egy jó nagy körben bűzlik és, ha mögötte kell menni akkor az meg igazi kínzás. Kollégáim szerint vadkan szaga van (ezért van a kulcsszók közt a vadkan).
2021. márc. 4. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ösztrogén+tesztoszteron blokkoló pont, hogy csökkenti a testszagot.


Szerintem az van, hogy még keresi önmagát, sok transz nő 20-30 évesen megy át azon az esetlen korszakon amin a cisz csajok tiniként. Azért jó 4-5 évbe beletelik, mire az ember rájön, hogy milyen ruhatár, parfüm, smink, cipő illik hozzá, és hogyan használja mindezt.



Meg hát van, aki egyéb ok miatt büdös, pl gimiben volt egy (cisz) osztálytársnőm, neki konkrétan rágcsáló szaga volt.

Egy szuterénben laktak négyen, öt tengerimalaccal, és szerintem mindkét szülő kényszeresen gyűjtögetett, a lakás padlótól plafonig tele volt mindenféle cuccal, nem lehetett látni a falakat sehol.

2021. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez magyar cégnél van? Elfogadták? És amúgy milyen lett, észre lehet venni, hogy férfi volt, vagy egész jól sikerült?...
2021. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Felvidéki cégnél. Igen, elfogadták. Nincs vele semmi gond, mondjuk én nem beszéltem még vele, csak köszöntök neki és ennyi, más helyen dolgozunk. De láttam már, hogy beszélgetnek vele. Még párja is van.

És igen, simán észre lehet venni, hogy férfi volt. Női ruhákat hord, sminkeli magát, műkörmök, hosszú haj, mellek és erős parfüm. Magas, 185 cm felett van és elég férfias teste van, sok férfi megirigyelné a karjait.

2021. márc. 4. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Fürdessétek meg, akkor nem lesz büdös. Semmi más dolog nincs.
2021. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!