Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez most szép, átlag vagy csúnya?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szép, átlag vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Sosem volt még panaszom, nem ezért érdekel.

Egyszerűen nem tudom melyik kategóriába tartozik a puncim. Mitől szép egy punci vagy épp csúnya?

Szeretem mutogatni, a férfiak is szeretik, de ennek ellenére mindig van bennem egy kis fal, egy kérdés hogy biztos jó e.



2021. márc. 4. 09:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ... ha tiszta, ápolt és egy izgalmas vonzó nőhöz tartozik akkor gyönyörű, ha a nő nem érdekli a férfit akkor átlagos, ha meg igénytelen akkor meg csúnya.
2021. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Olyan nincs hogy ronda legyen tiszta az a lényeg
2021. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

mutasd meg és megmondom

amúgy kevés csúnya punci van, viszont vannak olyanok amik adott egyéneknek kifejezetten izgatóak és gyönyörűek

2021. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Ha tudsz oldalt vagy van vibered megmutatom. De jelenleg az a képfeltöltős oldal amit szoktam használni valamiért nem működik.
2021. márc. 4. 09:21
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ha jól értem;


Megadod egy vadidegennek a telefonszámod és a neved, majd elküldöd a puncidról a képet, amit aztán a másik vélrményez és ennyi? Én nem adnám meg senkinek a telefonszámom, viberhez az kell...

2021. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Kéofeltöltést szoktam használni majd privát üzenetben küldöm. De most nem tudom feltölteni mert mindenre hibát ír ki.

Viberen eddig sosem küldtem senkinek. Csak egy ötlet volt. Rengetegszer megkaptam ezen az oldalon, hogy kamus vagyok még biztos pasi stb. Elegem lett, hogy bizonyítgatnom kell ki is vagyok.

De természetesen meghallgatok minden javaslatot

2021. márc. 4. 09:32
 7/37 anonim ***** válasza:
93%

Ha a férfiak nem szeretnek egy punci típust, az akkor leginkább a saláta. (Szóval a kisajkak nagyon kilógnak, s fodrosak, mint egy saláta). De ez se igaz minden férfira.


A [link] -ot ismered-e?

Ha csinálsz fiókot akár egy egyszerhasználatos e-mail címmel is (temporary email), akkor később törölni is tudod a képeket. S csak egy n+1-edik pinafotó lesz a neten a tiéd, amit simán le is tudsz tagadni. (Pláne ha majd le is törölted)

Az üzenetküldő alkalmazásoknál az a baj, hogy látszik, hogy te küldted a képet...

2021. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Én is mondok véleményt szívesen, ha gondolod :)
2021. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #7 írt az jó oldal, regisztráció után meg is jegyzi a képeidet.

Ha elküldöd akkor mondhatok róla véleményt, de ahogy korábban írták is, ha az adott nő vonzó akkor szinte teljesen mindegy hogy milyen a puncija mert vonzónak fogom találni.

2021. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
Csúnya punci nincs, de azért szívesen mondanék róla véleményt 😋
2021. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!