Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megcsináltatnátok a melleit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsináltatnátok a melleiteket, közeli barátoknak megengednétek hogy megnézze/megfogja őket?

Figyelt kérdés

Nem is feltétlen csak szokhoz szól a kérdés akik meg akarják vagy már meg is csináltatták a melleiket, hanem minden nőhöz, hogy mit tenne ilyen helyzetben.


És nyilván olyan barátokra gondolok akikkel régóta ismeritek egymást, nem mindenféle jöttmentre.


Szóval ha egy férfi (de akár nő) barátotok azt mondaná hogy kíváncsi a végeredményre, megengednétek neki hogy megnézze ruha nélkül/megfogja őket?


2021. márc. 5. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek hamarabb megengedném, mint egy pasinak. A nőnél hihetőbbnek találom a laikus érdeklődést minden egyéb szándék nélkül, míg egy pasinál gyanítom, hogy valamelyikünknél egyéb hatás is kialakulna, ami viszont kínos ha tényleg barátok vagyunk.
2021. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Női barátnak megengedném, férfinak nem.
2021. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én felvarrattam. Nőknek persze, bár fogásra kb ugyanaz
2021. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3kb szobetett operaltak le es vagy ket 30cm vagas a mellem alatt

Igy is fogdosni akarod?

2021. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg fogom őket csináltatni, a legjobb barátnőmnek biztos hogy megmutatnám mert vagyunk olyan viszonyba láttuk már egymást pucéron sokszor.
2021. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És nem barát férfinak megengednétek? :D
2021. márc. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!