Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik élvezik a szexet óvszerrel?

Figyelt kérdés
Én valamiért óvszerben nem élvezem a szexet.Eddig csak egyszer sikerült elelveznem benne.Miert van az hogy egyesek élvezik gumival is a szexet de mások nem?
2021. márc. 6. 23:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem OK gumiban is, de sokkal jobb anélkül. SOKKAL. Két szint a kettő.
2021. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Én pont, hogy jobban élvezem, gumi nélkül könnyen kidorzsolodik.
2021. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom eddig még nem panaszkodott :D Sőt ő óvszer nélkül nem szereti, mert 1.fél az esetleges terhességtől, 2.úgy kevesebb ideig bírja. De az orált pl csak anélkül szereti.
2021. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

1


Persze hogy jobb gumi nélkül,én is tapasztaltam.Az én esetemben ég és Föld a különbség mert gumiban gyakorlatilag nem érzek semmit,egyszer volt olyan hogy élveztem benne a szexet és el is élveztem de hogy miért azt nem tudom

2021. márc. 6. 23:30
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sem megy.... hokizni is próbàltam ès úgy sem tudtam elèlvezni, azthittem velem van a baj!
2021. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3


Azért érdekes hogy valaki óvszerben szereti más meg azt mondja nem ér semmit.Nem tudom mitől függ ez

2021. márc. 6. 23:32
 7/29 A kérdező kommentje:

5


Nyugi nem veled van a baj.En annyira nem érzek benne semmit szex közben hogy közben le is lankad.Lehet ez valami pszichés dolog miatt van

2021. márc. 6. 23:34
 8/29 anonim ***** válasza:
7/7 Köszi! Körül vagyok metèlve Úgy 1 èves koromtól, lehet ez is a baj! Semmit sem èrzek gumiban, ahogy leveszem, helyre àll a rend! 😀
2021. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8


Jó trollkodast,nagyon vicces fiú vagy egyébként

2021. márc. 6. 23:51
 10/29 anonim ***** válasza:
9/9 mièrt trollkodnèk??
2021. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!