Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha száraz a péniszem rosszlány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha száraz a péniszem rosszlánynál hogy sikosítsam gumi húzás előtt?

Figyelt kérdés
Van náluk sikosító minden esetben? Vagy inkább vigyek? :D Gondolom ha nincs natúr francia akkor nem nyálazza be, szárazon meg nem szeretem ráhúznia gumit
2021. márc. 7. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, többnyire mindig van náluk síkosító, mert ugyebár akkor is "dolgozni" kell amikor már egyáltalán nem nedves. Kérj tőle egy kicsit, vagy kérd meg hogy dobjon rá egy cseppnyit mielőtt rádkupakolja a gumit. Ne nyállal csináld, mert néhány prosti nem szereti ha a kuncsaft nyála rákerül a p.ncijára.
2021. márc. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért síkosítanád előtte? Azt utána kell.
2021. márc. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

1. Valószínűleg van náluk, de neked sem kerül semmibe elrakni a biztonság kedvéért.

2. Mielőtt felhúzod a gumit miért síkosítasz? A guminak kell csúsznia, nem a farkadnak a gumiban.

2021. márc. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a faszodra kened és ráhúzod a gumit az le fog csúszni. A gumira kell rákenni de arra sem feltétlen hiszen azok alapból sikosítottak. Akkor kell ha nagy a fütykös vagy ha száraz a lány nagyon.
2021. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Le kell húzni a bőrt a makkról vagy arra húzzam?
2021. márc. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden esetben van náluk, és használhatod is. Vagy viszel magaddal. Mindegy.
2021. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Le kell húzni a bőrt a makkról. De basszus itt lógsz a gyakorin kedves 5-ös, de a googleban óvszer felhrlyezésről egy oktató videót már nem tudnál keresni. Komolyan hogy lehet valaki ilyen életképtelen?
2021. márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

#7 nem kell durvának lenni azért. Láttam videót, azon is így van. De másoktól akartam hallani biztos hogy így van e.

Nem voltam még lánnyal nem értek hozzá. Sajnalom

2021. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék a farkamra is tenni, mert száraz a makkom és úgy sokkal jobb érzés.

Nem az egész farkamat szoktam bekenni egy tubus síkosítóval, csak a kupakra egy kicsit, így nem tartom valószínűnek, hogy lecsúszik.

Az pedig, hogy le kell e húzni a bőrt szerintem nem egy kőbe vésett szabály, volt már hogy nem húztam le de menet közben úgyis "igazodik".

2021. márc. 7. 23:00




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!