Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől függ az hogy mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az hogy mennyire szűk egy nő puncija?

Figyelt kérdés
És ez a szűk punci tud e "véglegesen" tágulni ha értitek mire gondolok.Tehát kitágul egy szintre és úgy is marad,már nem szűkül vissza az eredeti szintjére
2021. márc. 7. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem használják még össze is nő és megszűnik létezni. Sőt idővel hímvesszőnk is kialakul. Ezért kell sűrűn malackodni.
2021. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
A hüvely izomból épül fel nem egy tónustalan húsdarab. Az izmot pedig lehet formálni, erősíteni.
2021. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Ugy bizony ahogy az uccsò mondja. Az egyik csajom aki 30 volt akkor amikor jártunk, úgy játszott a hülvelyizmokkal hogy szűzlány nem volt olyan szűk mint ő.

Ugy szorította a farkam mint ha kèzzel verte volna.

2021. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Genetika, mint ahogy a farokméret is.
2021. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Genetika, de intim tornával lehet rajta segíteni
2021. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1


Ja értem,mostmár tudom miért vannak transzexuális "nők" Mostmár minden vilá

gos,csak azt nem értem hogy ezt a hiteles tényt miért nem tanítják sehol az iskolában?Vagy talán ehhez egy nagyon magas szintű tudás kell?Ezek szerint te valamilyen magas végzettségű több diplomás professzor lehetsz ha ezt az átalakulási folyamatot ennyire nem tudják az emberek?


A többieknek köszönöm az értelmes választ

2021. márc. 7. 11:27
 7/15 A kérdező kommentje:
A 3-mas válaszolót nem értem miért kellett ennyire lepontozni.Aki lepontozta az adna erre valamilyen magyarázatot?
2021. márc. 7. 11:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert hülyeséget írt.

"úgy játszott a hülvelyizmokkal hogy szűzlány nem volt olyan szűk mint ő."

Genetika egy nőnél, mennyire szűk. Egy szűz is lehet alapból "tágabb". Ahogy a farkad mérete is genetika. Semmi különbség nincs e tekintetben a nemi szervek közt.

2021. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A hüvely izmok edzhetőek apukám,ha már annyira baromságot írtam legalább művelődnèl kicsit a tèmában.

Pont a genetikájuk miatt akarja a csajok többsège èl sajátítani. Szexuális extra ès a szülès megkönnyítèse cèlokkal.

Ezèrt szeretik annyira az ázsiai csajokat mert ők valahogy kèpesek a hüvelyizmaikkal játszani genetikai kòdjaik alapján.


Ez egy jò pèlda arra hogy sikeresen hülyèzünk le valakit, pusztán azért mert nekünk csak alap infònk van az adott tèmában.


Láttad már azt a nagyon komplikált lègzőgyakorlatot amikor a has hihetetlen mosgásra lesz kèpes álltala?

Biztos nem, tehát hülyesèg.

Gratulálok!

2021. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

De, google a te bibliád.


[link]

2021. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!