Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet élvezni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet élvezni az érzéketlen szexet nőként, ha csak használgatnak és nincs más, de a szex szükséges?

Figyelt kérdés

Sőt szexre nem is kellene más, mert ugysem lenne jobb màssal a szex.

De olyan érzéketlenné vált a srác, hogy engem ez zavar a szexben is.



2021. márc. 7. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudtam élvezni már, sőt, nekem azzal a sráccal volt sajnos eddig legjobb a szex. Persze megalázó volt visszagondolva.
2021. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen hasonlo. Mintha ez lenne az ára a szexnek hogy mennyire süllyedek le. Mintha ezzel "fizetnék"

Ezen nem tudom hogyan lepjek tul

2021. márc. 7. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem az a fètised hogy használjanak akkkr sehogy. Lehet az èrzèkibb szexet kedvelő kategòria vagy ès csak olyannal fogod èlvezni aki ilyen kaliber.

Pedig a 2 kombòja se rossz.

Èrzèkien, tüzesen használni egy csajt.

2021. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ugysem lenne jobb màssal a szex"


igen mindenképp zárd ki a minőségibb mégcsak gondolatát is, ragadj bele abba amiben most vagy aztán panaszkodj itt. gratulálok xd

2021. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!