Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Két hét maszturbálás nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét maszturbálás nélkül?

Figyelt kérdés
Napra pontosan két hete hogy maszturbáltam.már akkor is alig jött ki valami.jelenleg semmi kedvem hozzá, semmi ingert nem érzek, nem hiányzik.Lesz ettől prosztata problémám?,lassan teljesen aszexuális leszek, sem a nők sem a fiúk nem hiányoznak.ha most hirtelen választanom kéne, inkább egy fiúval képzelnék el egy közös recskát.ff.

2021. márc. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándultál?
2021. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2. van jelentősége?
2021. márc. 7. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

3as éphogy k.

rvára lenne xd

2021. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Helló! Hasonló cipőben járok. Ha kiverem nekem normális adag jön de semmi kedvem nincs hozzá. Nemhinném hogy lesz prosztata problémám emiatt. Én szinte már aszexuális vagyok mert a korona kezdete óta nem voltam senkivel és alig vertem ki.
2021. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!