Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! (18-24) írnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (18-24) írnátok olyan srácokat akik szerintetek jól néznek ki?

Figyelt kérdés

Küldjetek képet és/vagy leírást hogy mi fog meg stb.

Korotokat is írjátok oda kérlek.



2021. márc. 7. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem linkelek mert lusta vagyok keresni..de az ilyen vikinges kinèzetű/metálos pasik a gyengèim. Hosszú haj (minimum vállig èrő), lehetőleg valamilyen sötèt színben, sötèt szemmel vagy lehet szöke/világosbarna is, de akkor a szeme is legyen világos. Szakáll nálam nagy előny, de nem feltètel. Testalkatra ne legyen kövèr, sem csontkollekció, de aközött kb bármi lehet. Magasságnál csak annyi a kritèrium, hogy kb minimum egy magas legyen velem (170 vagyok) A tetoválásokat szeretem, bármilyen mennyiségben, de csak ha egyedi,nem pedig valami gagyi Pinterest koppintás.


Kor


(Jó, na, nem leszek s*ggfej :D 24/N)

2021. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem mindig az idősebb palik jöttek be (idősebb=35-60). Pl: Sebastian Stan, Jason Isaacs, David Thewlis...
2021. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem ő, a külseje, a beszéde, a humora:


[link]

2021. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!