Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másoknak is elmegy a kedve a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is elmegy a kedve a retusált/manipulált fotóktól?

Figyelt kérdés
Netes hirdetéseken alig van normális fotó.

2021. márc. 18. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
de ez már kezd elmenni a valoságban is. 1 kiló vakolat van a fiatal csajokon, push up mell. mell része még nem zavarna
2021. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem senki nem szereti, de azzal nem foglalkoznak akik készítik azokat a képeket :D
2021. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Milyen szempontból? Ha egy cikkben szerepel illusztráció fotóként, vagy az instán akkor pontosan tudod hogy photoshop és tisztában vagy vele a valóság nem ilyen (az más kérdés hogy magamutogató pitchák instáját amúgy sem nézegetem). Ha a rosszlányok manipulált, műtermi fotóira gondolsz akkor meg van szemed hogy nagyjából mit akar "elrejteni" a hirdető, hogy kell levonni belőle azt a 2-3-x pontot ami a valóságot visszaadja.

Ha egy randiappon lévő fotóra gondolsz, akkor is nagyjából el tudod képzeni kis rutinnal milyen a másik. Ha meg kamu a kép akkor sarkonfordulsz v. fél perc után elköszönsz tőle: bocs de becsaptál.

2021. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A rosszlanyok.hu és a beszamolok.hu oldalakra gondoltam.


Én a manipulált fotóktól már bizalomvesztetten becsukom a hiretést. Teljesen elveszik a kedvemet. Kösz de nem.


#3 Semmi értelme annak amit írsz már ne haragudj. Nem tudja senki az elcseszett részleteket fejben visszacsinálni.


És nem csak photoshop van hanem ilyen selfie-appok amik még arcokat is "szépítenek".


Kéne szólni a csajoknak h ne hagyják magukat lehúzni azokkal a hülye fotósokkal. A selfie-appokat meg tiltani kéne.

2021. márc. 18. 19:41




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!