Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok nőnek eszébe jut párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek eszébe jut párkapcsolatban, hogy kipróbálná más pasival is?

Figyelt kérdés

Nem csak a párkapcsolatban élők válasza érdekel.

Ki szerint mi a legjobb ilyenkor?

Örök monogámia,megcsalás, szakítani, bevenni a szexbe másokat?



2021. márc. 21. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2021. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Sőt, sok pasinak is eszébe jut, hogy kipróbálja más lányokkal is 🤷‍♂️ vagy hármasban.
2021. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

9 éve, tinikoromtol vagyok a párommal és ritkán eszembe jut, milyen lehet másokkal, de mivel nagyon jó vele a szex, nincs különösebb csábítás.


neki én vagyok az első, nekem minimális tapasztalatom van rajta kívül, így nincsenek illúzióim, simán elképzelhető számomra, hogy előbb-utóbb elkezd ellaposodni a szexuális életünk, de többször beszéltünk már róla, hogy egyikőnknek se jusson eszébe megcsalni a másikat, ha nagyon ki akarjuk próbálni mással, valahogy találunk majd megoldást. pl párcsere vagy 3as, megoldjuk :D

2021. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sokszor eszembe jut, hogy milyen lehet massal, hogyan erne hozzam valaki mas.
2021. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Átfut mindenkinek a fején a gondolat bizonyos szintig, de nem annyira erős a vágy hozzá egy jó kapcsolatban hogy meg is tegyék.
2021. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Eszembe szokott jutni, egyre gyakrabban.

Biztos nem a szakítás a megoldás, csak emiatt. Harmadikat bevenni, nem tudom menne-e. A megcsalás és a monogámia valamelyike.

2021. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
minden nő félrekúr, a vérükben van a faszéhség
2021. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
#7 grat... Igen, eszembe jut, de nem csalnám meg.
2021. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott. A férjem meg segített megvalósítani egy hármassal!
2021. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
#7 A nők kilencven százalékának az az ideális álompasi aki egyáltalán nem szexel! Maximumom csak azért dug félre ,hogy bosszantsa a pasit.
2021. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!