Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vesztetted el a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesztetted el a szüzességedet?

Figyelt kérdés

Elsőre hülyén hangozhat a kérdés, de arra lennék kíváncsi, hogy miért döntöttél úgy, hogy megtörténjen az első alkalom? Te szeretted volna a saját vágyaid miatt, vagy te nem akartad annyira de meg akartál felelni valaki(k)nek és ezért mentél bele?


Hány éves voltál akkor és utólag visszagondolva másképp csinálnád-e, vagy úgy vagy vele, hogy akárhogy is történt, nem cselekednél másképp?



2021. márc. 24. 14:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam csajom 17 nem vertük nagy dobra. Ő már tapasztalt volt így tolhattam neki
2021. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen akkori párommal ő 17 volt és szintén szűz hát nem bonyolítottuk túl engem érdekel és én vetettem fel az ötletet


18/L

2021. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert kívántam a barátnőm.
2021. márc. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam, nem szerettem a srácot, de jártunk egy darabig. Igazából túl akartam lenni rajta és már nagyon akartam szexelni, ő pedig rendes volt és megbízható. Szerintem nem volt nagy ügy a szüzességem elvesztése, fájt is. Későbbi partnereimmel viszont nagyon jó volt és örültem, hogy nem szüzen találkoztam velük, talán nem is mertem volna úgy szexelni, mert vadultunk.

Sose voltam szerelmes típus, úgyhogy örültem, hogy csak biztonságosan túl lettem az első szexen.

23l

2021. márc. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüzességemet egy lány tudatosan, rákészülve vette el (bár ö nem tudta, hogy én még szüz vagyok), szóval felcsalt magához egy késö esti órában, elszaladt az idö, kénytelen voltam nála aludni. Ö meg éjjel rámmászott, és meglovagolt.

Nem bántam meg, jó volt. azóta is ez a kedvenc pózom... ;-)

2021. márc. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesztettem el. Pontosan tudom kinél van.

35F

2021. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert már nagyon vágytam a szexre. 17 voltam, mikor az első barátommal megtörtént. Sosem tartottam különlegesnek a szüzességet, meg az elvesztését. Akartam szexelni és kész. Nem kell ezt túlmisztifikálni. 19l
2021. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen az első barátommal. Nem bántam meg. Még mindig együtt vagyunk, 5 éve. 18L
2021. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
20 évesen a barátommal, szerelemből. Egyáltalán nem bántam meg, azóta is együtt vagyunk. 24/L
2021. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!