Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több heteró fiú adja ki magát melegnek?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen ember ír rám, de fogalmam sincs ennek mi értelme.


18/N



2021. márc. 25. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy én is nőnek azt mondtam hogy meleg vagyok, mert nem akartam vele semmit közeledni csak barátian, de ha hetero vagyok akkor negatívan állnak hozzám mert azt hiszik hogy beakarom zabálni a pinájukat.
2021. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Az még hagyján! De nagyon sok buzeráns adja ki magát nőnek!
2021. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 ez nm igaz....nekem a legtöbb barátom hetero fiú...de az kicsit túlzás amikor ezek a "melegek" a szexuális életemről faggatóznak, nm túl diszkréten
2021. márc. 25. 22:46
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 ne haragudj de nem ez volt a kérdés...és nem buzeránsok...nem kell egy egész közösséget leszólni néhány ember miatt
2021. márc. 25. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ergo, mégegyszer mondom, azért mert azt hiszik hogy ha azt hiszed hogy melegek, akkor nyitottabb leszel szexuális témában meg bármi másban.

De ha kérdezel minket, és megválaszoljuk, majd meghazudtolsz akkor miért teszel fel kérdés?

2021. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"egyre több"

Na azert erre kiváncsi lennék.

2021. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Éppen azt nm értem h miért hiszik azt, hogy így nyitottabb leszek...nem a szexualitás miatt fogom elmondani valakinek h kivel mit csinálok, hiszen ehhez semmi köze egy idegennek
2021. márc. 25. 22:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több meleg mint volt 10-20 évvel ezelőtt, max. annyi változott, hogy többen merik vállalni, illetve a neten az anonimitás, arctalanság miatt többen mernek megnyílni, ezért tűnik "felülreprezentáltnak" a melegek aránya. Menj fel az eropolis chatjére, meleg szoba 200 résztvevő, hetero szoba 80.
2021. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert divat rajongani a b u z i k é r t, mutatni hogy mennyire nyitott és toleràns vagy.

A legtöbb szexuàlisan eltorzult ember ezt el is vàrja hogy őt preferálják.

2021. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég mesélt egy meleg barátom valakiről akivel együtt volt, és aki rohadtul nem élvezi a szexet. Soha. Nem meleg és nem biszex saját bevallása szerint, viszont szexel, pasikkal jelenleg, és nem jó neki.

De akkor miért csinálja? És vajon ő is csak melegnek adja ki magát?...

2021. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!