Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az olyan párok miért erőltetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan párok miért erőltetik a hármasozást, ahol valamelyik fél nem is igazán akarja?

Figyelt kérdés
Másodjára csatlakoztam nőként olyan párhoz, ahol az egész együttlét kudarcba fulladt, egyszer a pasi, egyszer a nő miatt. Mi a jó ebben, hogy közben szédititek az unikornist, amikor nem is igazán tudjátok elengedni a párorokat érzelmileg egy szex erejéig? Aki átesett már ilyenen a másik részről, elmondaná mégis mi játszódik le ilyenkor? Miért ilyen nehéz feldolgozni, ha túllép a dolog a fantázia szintjén?

2021. márc. 28. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elmeselhetned kicsit reszletesebben azokat a kudarcokat😀
2021. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés!
2021. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

mert divatból csinálnák, s nem is tudják, mire mondanak igent. Kár, hogy elriasztanak bevállalós nőket...


44/F

2021. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb párkapcsolat esetében azért meg lehet figyelni, hogy az egyik fél inkább képes érvényesíteni az akaratát, míg a másik inkább alárendeli magát a másik fél akaratának. Nyilván ez történik ilyenkor is: a kapcsolatban dominánsabb fél akarja a hármast, a másik nem annyira, de ahogy más témában, ebben sem tud igazán szembeszállni a partnerével, mert mondjuk fél, hogy akkor elveszítené, és belemegy a dologba.
2021. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék az élmnyeidre :)
2021. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az élményeimet nem osztom meg, bocsesz.

#4: van benne valami, valóban érezhető volt már az első perctől kezdve, hogy az egyik fél jobban nyomul.

2021. márc. 28. 16:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az exem biszex csaj. Össze is járt a barátnőjével néha nyalakodni. Engem nem zavart, mert utána nálunk is tüzesebb volt a szex.

Dugás közben mindig arról fantáziàlt, hogy hármasban csináljuk, mindent emondott a legapróbb részletekig amit szeretne.

Egyszer felvetettem, hogy hozza el a nőjét.

Azt mondta hogy csak fantázia szintjén tudja elképzelni, valójában nagyon rosszul esne ha én kényeztetnèm vagy ő engem. Mondtam hogy csinàljuk úgy hogy csakis vele fogok törődni, a barátnőjèvel nem érünk egymáshoz.

Erre azt mondta hogy szex közben úgyis elveszítené a fejèt és akarná hogy a barátnőjét is dugjam nyaljam, szopassam, de ezt utána megbánná és féltékeny lenne rá és fájna neki.


Ő legalább tisztában volt a dolgokkal, nem úgy mint a te partnereid.

2021. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tanács: ha hármasozni mész kérdezd meg van-e tapasztalatuk és ha nincs akkor gondold át 2x is hogy mész-e. Egyébként ha tényleg rutinos vagy benne akkor ott és azonnal kezelni tudod az ilyen szituációkat, tudod hogy meddig menj el. Betartva az alapelvet: nem azért van a pár, hogy téged szórakoztasson, hanem te vagy vendég náluk és te alkalmazkodsz, figyelsz mindkét fél rezdüléseire folyamatosan.
2021. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 az alapelveddel nem értek egyet. Én sem azért vagyok hogy őket szórakoztassam. Ennek hármas kölcsönhatásban kell működnie.
2021. márc. 28. 22:44
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 az alapelv lényege, hogy mindenki arra koncentrál hogy a többieknek jó legyen, akkor lesz jó a buli. Ettől még te vagy a vendég és a beszállónak kell alkalmazkodnia a párhoz. Az egyetlen dolog amit eldönthetsz: mész vagy sem.
2021. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!