Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki, tudja hogy akkor most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, tudja hogy akkor most a BTS tagoknak milyen a szexualitása?

Figyelt kérdés

Persze tisztában vagyok vele,hogy ezt senki sem tudhatja biztosra,de hallottam már mindent...

Yaoista vagyok (of course hehe) de nem shippelek őrült módjára mindenkit mindenkivel. Szoktam BTS oneshotkat olvasni,de sosem gondoltam bele hogy ez valóság lenne,csak cuki volt eljátszani a gondolattal na meg egyebekkel khm khm.

Szóval minek lehet a legnagyobb valóság alapja?

márc. 30. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Mi az a yaoizmus?
márc. 30. 16:29
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
S tudni kicsit magyarul is?
márc. 30. 16:33
 3/14 A kérdező kommentje:

Uhhh, hát ezt nem is tudom hogyan kéne el magyarázni...

Háát amikor két azonos nemű férfit shippelsz és róluk olvasol ficiket, és stb vagy hát nem,amikor két férfi párkapcsolatáról olvasol mangát, röviden.

márc. 30. 16:33
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Normális szavakat, kifejezéseket miért nem tudsz használni? Ugye nem vagy még 16 éves sem?
márc. 30. 16:36
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Meleg az összes.
márc. 30. 16:37
 6/14 A kérdező kommentje:

Már elnézést de ha nem tudsz válaszolni a kérdésre akkor miért kommentálsz? Én olyan embereket kérdeztem akik otthon vannak a kpop,anime és további dolgok világába.

Nagyon köszönöm,hogy időt szántattok rám de nem vagyok kíváncsi olyan emberek véleményére akik ilyen téren tudatlanok.

Mellesleg attól mert még ilyen szavakat használok lehetek 16-nál idősebb is. De hálás vagyok ,hogy ennyire töröd magad , hogy rá gyere a koromra.

Előre és kérek minden kedves embert hogy ne ide írja a megbotránkoztató megjegyzéseit,szeretnék kultúrált emberekkel társalogni.

márc. 30. 16:44
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

'kultúrált emberekkel'

'két azonos nemű férfit shippelsz és róluk olvasol ficiket'

'Yaoista vagyok (of course hehe) de nem shippelek őrült módjára mindenkit'

márc. 30. 16:47
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Ahhoz, hogy kiérdemeld a kultÚrált (sic!) jelzőt, először be kell bizonyítanod, hogy az anyanyelveden is tudsz kommunikálni. Ez eddig nem sikerült. Megpróbálod újra?
márc. 30. 16:52
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké,mond csak kedves anonim, kifejtenéd jobban , hogy mit is szeretnél mondani, mert sajnos nem értettelek meg.
márc. 30. 16:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tanuld meg a web használatát.

[link]

[link]

márc. 30. 16:57
1 2
Gambe Slim

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!