Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki, tudja hogy akkor most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, tudja hogy akkor most a BTS tagoknak milyen a szexualitása?

Figyelt kérdés

Persze tisztában vagyok vele,hogy ezt senki sem tudhatja biztosra,de hallottam már mindent...

Yaoista vagyok (of course hehe) de nem shippelek őrült módjára mindenkit mindenkivel. Szoktam BTS oneshotkat olvasni,de sosem gondoltam bele hogy ez valóság lenne,csak cuki volt eljátszani a gondolattal na meg egyebekkel khm khm.

Szóval minek lehet a legnagyobb valóság alapja?


2021. márc. 30. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tudja pontosan, mert ez magánügy.

Ha lenne benned egy kis tisztelet rajongásod tárgyai felé akik hús-vér érző emberek, akkor elgondolkodsz rajta, hogy nem a ő szexualitásukat kéne fetisizálni.

2021. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy minek szólnak bele olyanok, akik egyáltalán nem jártasak ebben a témában. Egy sima kérdés, ami mögött valószínűleg csak egyszerű érdeklődés áll, és akik nem ismertek a kpop meg a yaoi világában máris normálatlannak tartják az embert...


És a kérdésre a személyes véleményem:

Nyilván a BTS tagoknak a magánügye a dolog, és ha nem erősítik meg személyesen, mindenki csak találgatni tud, de azért elég egyértelmű, hogy nagyon közel állnak egymáshoz.

Elég régóta vannak már egy kupacban, egy helyen élnek, állandóan együtt vannak, és ezek után én speciel kizártnak tartom, hogy ne történt volna köztük már valami, ha szex konkrétan nem is xd

De ez csak az én személyes véleményem, a valóságot nyilván csak ők tudhatják :D

2021. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mint minden más rajongó táborban előfordulahat heteró, meleg, biszex.
2021. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy army, de imádom Koreát. Szerintem Jimin és Suga biztos nem hetero.

De ez csak megérzés, amúgy biszex vagyok.

2021. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!