Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mennyire ciki első együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire ciki első együttlétnél új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár hetes ismerkedés után eljutottunk addig, hogy fölmentem a fiú lakására. Vidékről utaztam fel hozzá, otthon ebédeltem valamit, már vonatúton éreztem hogy valami nem okés a hasammal. De aztán elmúlt, meg tök jól elvoltunk. Este nála is ettünk valamit, picit felfúvodtam tőle de maskor is volt mar ilyen, nem izgatott. Sajnos pórul jartam mert szex közben elszellentettem magam. Nevetett a fiú de mikor latta hogy nekem ez nagyon kellemetlen abbahagyta.


Hajnalban ráadsul még fölébredtem arra hogy hasmenésem van, kiosontam a mellekhelyiségbe, rendbe raktam magam, felöltöztem és reggel fél hat körül elmentem, vonatom is volt fél héttől.


Irogatott a fiú hogy hová tűntem de annyira kellemetlenül éreztem magam hogy nem visz rá a lélek hogy láttamozzam, igazából gondolkodom hogy kitörlöm és letiltom, lehet az lenne a legjobb egy ilyen kezdés után. Mert amugy annyira nem is éreztem jól magamat vele, bar rossz se volt, semlegesnek mondanám.


Helyembe mit tennétek?



2021. márc. 30. 19:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Nevetnék magamon :) A szellentés tök hétköznapi dolog, és szexnél nem gáz, mivel mindketten megnyugodtok, elengeditek magatokat és élvezitek. Ha be lennék feszülve, hogy nehogy bármit elronts, akkor nem is élveznéd.

Az, hogy mégis vissza mész-e a fiúhoz, a te döntésed. Szerintem attól, hogy nem volt hűdejó még lehet az idővel. A szex két emberről és összeszokásáról szól. Nagyon ritka, hogy az első alkalom elképesztően nagy durranás legyen. Pláne ha gátlásos is vagy.

2021. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%

Milyen fing volt? Kicsi, lapos, vagy az a redőnyrázó, ami felriasztja a hatvanéves félrészeg nyugdíjast is?


Én ezt is mérlegelném!

2021. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki,előfordulhat ilyesmi.
2021. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6%
Gáz. Szó szerint.
2021. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Én is nagyon kellemetlenül érezném magam ha ilyen történne velem.

Ha amúgy semlegesen érezted vele magad akkor szerintem nem érdemes erőltetni, de ne tiltsd le mert az bunkóság.

2021. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha lekoptatod, legalább tisztázd vele a miérteket, de ne legyél HP, mert fingtál szex közben.... Amúgy nagyon gyereknek tűnsz, ha emiatt homokba dugod a fejed. Férjem napjában vagy 8x rottyant egyett, bárhol van a lakásban, hallom. Klotyó még fel is erősíti, mint a mikrofon. Nevetünk rajta, aztán kész....
2021. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen, a férjed! De gondolom nem így indította a kapcsolatotokat...
2021. márc. 30. 19:46
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha amúgy minden oké ezen kívül én biztos nem szakítanam meg vele a kapcsolatot
2021. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Az a ciki, hogy válaszra sem méltatod egy ilyen kis semmiség miatt, amiről ráadásul nem is ő tehet. Oké, hogy kellemetlen volt a szitu, de a fing, meg a hasmenés is természetes, emberi dolgok. Nőlj fel!
2021. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Emiatt kár lenne abbahagyni, de a végén azt írtad, hogy annyira nem jó vele, inkább semleges. Ez viszont már egy jó ok arra, hogy ne folytassátok.
2021. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!