Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatotok, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatotok, az intim szőrtelenítés mennyire hétköznapi ma már? Akik többször látnak, láttak meztelenül embereket uszoda, strand, kondi, kollégium stb. zuhanyzójában.

Figyelt kérdés
Van különbség fiatalok-középkorúak, férfiak-nők közt? Kort is írjatok!

2021. márc. 31. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb fiatal nők és férfiak is szőrtelenítenek.


22/N

2021. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
30 alatti férfiként mondom, hogy szerintem most már többen szőrösek az én korosztályomban, mint mondjuk 5 évvel ezelőtt.
2021. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi zuhanyzókban sokkal több szőröset látok. F.
2021. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem most az történik hogy a fiatalok még nagyon szőrtelenítek, mert ugye társadalmi elvárás meg a médiából is ez ömlik, a kicsit idősebbek (gondolok itt 30+) ha csinálják is, már nem feltétlenül a média hatása miatt jobbára, hanem saját ízlés miatt. (Persze vannak olyan fiatalok akik szintén saját ízlés miatt befolyás nélkül.)

És a nők egyértelműen többet foglalkoznak ezzel, bár most már férfiaknál se ritka.

2021. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4

19/L

(Bocsi lemaradt)

2021. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben szőrtelenítenek,foleg fiatalabbak.
2021. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mooti ***** válasza:
100%

Sziasztok

Én kb 20 éve szőrtelenítek, mert így érzem jól magam.

47/F

2021. ápr. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
vegyesek a tapasztalataim. 30 feletti férfiak már nem nagyon szőrtelenítenek
2021. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, h a tizen-huszon éves korosztály legtöbb esetben azért szőrtelenít, mert úgy gondolják, ez elvárt alap dolog. Igaz, egyre többen vannak, akiket már nem érdekelnek ezek az elvárások és lázadók. 30-on felül már jobb esetben benő az ember feje lágya és teljesen más okok miatt szőrtelenítenek vagy hagyják meg a szőrt. Bár köztük is van pár furán gondolkodó.
2021. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Wellnessben, szaunában, ahol amúgy is meztelenül vannak az emberek, ott egyre inkább általános. Nemcsak divat, hanem lassan ápoltság kérdése is (senki nem szeret a másik elhullajtott szőrzetével találkozni).
2021. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!