Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék nagy csiklójú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék nagy csiklójú partnert találni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Két dolgot vettem észre az eddigi tapasztalataim során:

1) Nagyon kevés csajnak van ilyen (mondjuk babszemnyi vagy annál nagyobb)

2) Akinek mégis nagyobb, az (valami természetfeletti oknál fogva) rendkívüli mértékben szégyenli/tagadja.


Pedig szerintem pont ugyan olyan fizikai tulajdonság, mint egy ember szemének színe, testmagassága, hímvessző mérete: nem befolyásolható, hanem adottság.


Szóval a kérdés: HOGYAN..? Nem akarok olyan sok lánnyal lefeküdni, hogy a nagy számok törvénye alapján jöjjön össze.



2021. ápr. 1. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Még mielőtt valaki szemrehányással szeretne "segíteni": nem, nem ez a legfontosabb szempont. Nem ez alapján alakultak ki érzelmek vagy vonzalom. Nem elég ez ahhoz, hogy randizzak/lefeküdjek valakivel


Még a szexben sem ez a legfontosabb. Egyszerűen van egy ilyen vágyam. Nem tehetek róla. Van akinek meg a kék szem és a széles vállak jönnek be.

2021. ápr. 1. 22:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, ha alkalmatlan, mivel ffiként írok. Szóval én ugyanebben a cipőben járok, és volt, hogy találkoztam ilyen hirdetéssel, de kiderült, hogy kamu volt, szóval nem túl esélyes a dolog sajna. Pedig totál egyetértek veled és én is keresek ilyen lányt/nőt. Ha mégis lenne aki olvassa és igaz rá, életbe lép a te feltevésed: önbizalomhiány, még akkor is, ha te explicit kijelented, hogy neked ez jön be. Magyarán ne sok reményt táplálj, de sok sikert, ne legyen igazam!
2021. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az explicit kifejezéssel az a baj, hogy akkor meg azon fognak rágódni hogy biztos CSAK AZÉRT kellesz nekik. Borzalmas az emberi lélek. Sokkal egyszerűbb volna, ha gépek lennénk.
2021. ápr. 2. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!