Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A prostiknál kötelező lefürdeni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostiknál kötelező lefürdeni?

Figyelt kérdés
És a fürdési idő is bele számít a félórába? Ha 15 percig fürdök, akkor 15 perc marad a szexre? Vagy a fürdés után kezdődik a fél óra szex?

2021. ápr. 2. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig csak egynél voltam aki nem ragaszkodott hozzá de az át is baszott, átvitte a pénzem a másik szobába, visszajött, elkezdte verni a farkam, kérette magát és nem volt hajlandó többre.
2021. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Sose voltam prostinál, de gondolj bele:

Ha időpontot kérsz ügyintézőhöz, aki fél órára fogad, az nem fog negyed órával hamarabb kézbe venni, hogy némán tanulmányozza az eseted amíg el nem jön az időpontod.

Fél órányi szolgáltatást fizetsz meg. Ebben pedig benne van az, hogy ápolt légy.

2021. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1-es!

Úristen. Felháborító, hogy ilyen átverős nők vannak. Nem lehet szexelni vele, csak a pénzt kéri el. Ettől félek én is, nehogy így járjak.

2021. ápr. 2. 21:22
 4/19 A kérdező kommentje:

Mert ha a fürdés kötelező, akkor marad 15 perc az nekem kevés. Egy jó szex nálam fél óráig is eltart. És ha a nőt is ki akarom elégíteni az is plusz 15 perc. Már ha a nő valóban elélvezne és nem színészkedne.

Persze erre lehet azt mondani, hogy fizessek 1 órát.... De az nekem drága, nem éri meg.

2021. ápr. 2. 21:29
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ideje párkapcsolatot keresni.
2021. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyik sem mondta, hogy menjek fürödni, nem is kérdezték. Mondjuk alapból letusolva mentem oda. Idő mondjuk lett volna, volt hogy egy órát fizettem, de 25 perc után már mindkét menettel készen voltunk. Aranyos volt a csaj, mert még maradhattam végig, simogattam közben meg beszélgettünk.
2021. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Az általad feltett kérdésekre nem lehet általános válaszokat adni. Minden szolgáltatónál más feltételek vannak. Van, ahol kötelező tusolni; van, ahol nem. Van, ahol beleszámít az idődbe, van, ahol nem. Kérdezd meg a számodra szimpatikus szolgáltatóktól, hogy náluk ez hogy van.
2021. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
És még őt is ki akarod elégíteni? Egyelek meg...
2021. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Akkor ideje párkapcsolatot keresni."


Párkapcsolatom nem volt már 5 éve. Csak szex kalandjaim voltak. Társkeresőről senki nem akar velem randizni, ezért nem akarok én éveket várni, hogy szexelhessek.

2021. ápr. 2. 22:24
 10/19 A kérdező kommentje:

#8-as


"És még őt is ki akarod elégíteni? Egyelek meg..."


Nekem nem csak az én élvezetem fontos hanem a nő is eljusson a csúcsra. De mivel én vadidegen vagyok a nőnek, én nehezen hiszem el, hogy a nő valóban elélvezne tőlem. Szerintem csak színészkedés a részükről az orgazmus.

2021. ápr. 2. 22:31
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!