Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak fétiseim amit szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fétiseim amit szeretnék kiélni normális körülmények között,hol tudnék erre partnert találni?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen, ha negatív kommented van, kerlek lepj tovabb es ne ird le, tudom fura vagyaim vannak de ez van

A fetisem a tökön rúgás, ütés, taposás és hasonló dolgok

Dominákat is keresnék csak ők nagyon sokat kérnek, pedig kisebb összeg nem probléma.

Hetero vagyok, meleg ferfiak nem erdekelnek :)

Koszonom a segitseget



2021. ápr. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Smpixie, Ashrak, Fetlife.

Vannak nem fizetős dominák is, keresni kell.

2021. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Istenem, hány ilyen srác van :D
2021. ápr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
ilyen lányt én is keresnék de nem hivatásost valahogy az egy pluszt ad ha valaki kicsit tart a dologtól és közben kérdezgeti hogy ez jó e vagy nem fáj az kis "esetlenség" ebben a szituban. Nálam is úgy van hogy ha kér érte pénzt simán benne vagyok csak ne legyen hivatásos aki már sokadjára csinálja fapofával mert sajnos sok ilyen volt nálam hogy csinálta de full fapofa semmi kacérkodás.
2021. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Hetero férfi vagyok de nagyon szívesen tokon ruglak ha jól esik neked.
2021. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a millió dolláros kérdés, én se tudok rá válaszolni. A net csak a figyelemkurvulásról szól a nők részéről, semmi komoly.
2021. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!