Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a probléma az életvitelemme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma az életvitelemmel? Mit köt belé mindenki?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam vonzónak, inkább átlagos vagyok. Sosem voltam egy nagyon bátor ember, nagyon ritkán mertem kezdeményezni, ezért rengeteg alkalommal elszalasztottam a párkapcsolatot. Sokszor volt hogy belém szeretett olyan lány, aki szép is volt, aranyos is de én nem szerettem viszont de olyan is hogy én szerettem bele és nem viszonozta. Mivel sok esetben az önbizalmam a béka segge alatt se volt, egy idő után úgy voltam vele, hogy nem is kell már nekem barátnő.

19 éves koromban (majdnem 20) mentem először prostihoz, aztán rendszeresen jártam különböző prostituáltakhoz. Igen, tudom hogy nem dicsérete méltó dolog de nekem ez jutott. Lehet hogy ha lenne több önbizalmam és bátrabb is lennék, már feleségem is lenne, de nem így alakult. Most 28 vagyok, sikeres vagyok abban amit csinálok csak a magánéletem nem teljes. A helyzet az, hogy én ezt így elfogadtam és bármennyire szeretnék tenni ellene, valahogy nem megy. Viszont rengeteg kritika ér, család és barátok részéről is, ami miatt sok embert elveszítek magam körül, hogy qrvázni járok meg hogy nem állok a sarkamra. Mit lehet tenni? Mi olyan nagy baj ezen? Miért bélyegeznek meg?



2021. ápr. 5. 00:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
miert van ez homo kategoriaban akkor?
2021. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
1: Lehet elnézte.
2021. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit lehet tenni? Egyrészről nem kötöd mindenki orrára hogy k.vázol. Speciel én nem prostizok "csak" swingerekbe, privát partikra járok mégsem tudja a környezetem mert SEMMI KÖZÜK HOZZÁ (nem hiányozna anyáméktól a lelkifröccs). Másodsorban meg azt kellene tenned, hogy nem blokkolsz le. Ahhoz hogy csajozz sokat kell kezdeményezni, sokszor, sok lánynál, folyamatosan - NORMÁLISAN persze. Ha nem kezdeményezel az esélyeid csökkented. Szimplán kezdj el csajozni és előbb-utóbb belefutsz olyanba akivel klappolnak a dolgok. Amúgy 28 évesen még nem vagy elkésve semmivel sem. Gondolom nem valami bigott vallási közösségben élsz ahol elver a papbácsi, meg társadalmi elvárás hogy 28 éves korodra már legalább 5 gyereked legyen.
2021. ápr. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én sem kötöttem senki orrára de kiderült.
2021. ápr. 5. 08:29
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván érdekli a téma, és nem véletlenül nincsen kapcsolata lánnyal. Csak még magának sem vallotta be.
2021. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nincs kapcsolatom mert sosem jött össze. Nincs elég önbizalmam és nem vagyok az a nagy csajozós sem
2021. ápr. 5. 08:55
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Vagy csak simán debil az illető.
2021. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Akkor ideje, hogy összejöjjön! Állj szerintem is a sarkadra, és keress egy szép lányt! Amúgy akkor most szeretnél kapcsolatot vagy sem???
2021. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8

Szeretnék de a hogyanját nem tudom. Sosem mertem senkit leszólítani, mindig félek a visszautasításkor és amikor össze is jött egy randi, ritkán sikerült jól az első.

2021. ápr. 5. 09:30
 10/33 anonim ***** válasza:
52%
Nem a világ vége! Próbáld meg újra! A visszautasítástól meg nem kell félni, mert az mindenkinél megesik. Próbáld meg újra!
2021. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!