Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan nevezik a nőknél azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nevezik a nőknél azt az orgazmust, amikor a gondolatoktól, érintés nélkül elmennek?

Figyelt kérdés

Viszonylag ritkán, de megesik velem (mondjuk évi 1-2x), hogy elmegyek magamtól, pedig meg sem érintem a csiklóm.

Azt hiszem nagy többségében ez erotikus álmoktól volt, ami után felébredtem és egyszerűen éreztem, hogy orgazmusom volt, és jöttek is utána a szokásos rutinszerű izom összehúzódások.


De volt már olyan is, hogy a párom mellett ültem, nem történt semmi (pl. én olvastam, ő videójátékozott) és egyszer elkezdtem fantáziálni. Még mindig nem volt tapi, se csók, se semmi. Majd hirtelen hozzámért a párom (megsimogatta a vállamat) és ez már indikálta is az orgazmust. Tehát még csak nem is erotikus mozdulat volt.


Ma utána néztem, mert emlékszem, hogy anno valamikor olvastam is erről, de nem találtam meg, hogy mi lehet a neve... pedig már minden típusnak van neve :D Egyáltalán ennek van valami elnevezése? Vagy én vagyok béna és nem találom?



2021. ápr. 6. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ma utána néztem, mert emlékszem, hogy anno valamikor olvastam is erről, de nem találtam meg, hogy mi lehet a neve..."


Google:


"A szexre gondolkodás orgazmushoz vezethet. Egyes nők ellenőrzött légzést alkalmaznak, miközben erotikus gondolatokat gondolkodnak a csúcsponthoz. Az emberek ezt „gondolkodásmódnak”hívják.


[link]


"Spontán orgazmusok szexuális szenzoros stimuláció nélkül fordulnak elő."


[link]


"Mások képesek akár ébren is átélni teljesen fizikális behatás nélkül orgazmust, amelyet kizárólag fantáziálással érnek el."

[link]

2021. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh, köszi :) én rosszul kerestem rá ezek szerint :)
2021. ápr. 6. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit, I 💛 Google!
2021. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!