Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mire lehetne felhelyezni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehetne felhelyezni egy tapadókorongos dildót? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A falat azt tudom, meg a kád szélét, viszont az nem igazán tetszik. Olyan székem nincs ami megfelelő lenne(mindegyik textillel van bevonva, és ezért nem szeretnék venni egy újat).

Én inkább azt az érzést szeretném elérni mintha egy férfin lovagolnék. Tehát a padló sem jó, mert egy kicsit magasabban kéne, hogy legyen. Valamilyen párna féleségre gondoltam, esetleg létezik ilyen dolog, ami direkt erre lett kitalálva? Valami olyan párna ami kényelmesen elfér a lábam között és van rajta egy sík felület amire fel lehet tapasztani a játékszert? Ti hogyan oldjátok meg? Minden tipp érdekelne, előre is köszönöm a segítséget😊



2021. ápr. 7. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kis fellépő - ikeás ;)

felfodított üvegtál, pohár - textillel letakarva

kanappé karfájára feltett fémlap

wc deszka

asztal sarka - elfér a lábad ;)


Segítettem?

2021. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hmmm, ez a fellépő dolog elgondolkodtatott😁 köszönöm szépen.


Azért ha van még valakinek valamilyen ötlete az is érdekelne😊

2021. ápr. 7. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem keress egy férit:)

Kb 100 privátot kapsz mindjárt, lehet válogatni a nyálcsorgató között.

2021. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemrég lett vége a párkapcsolatomnak, nem szeretnék most férfit még egy alkalomra sem. A privátokat már kaptam, de a kérdésemre eddig csak 1 adott választ😅
2021. ápr. 7. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fellépő vagy kissebb láda jó ötlet ha elég síma a felülete. A láda azért jobb mert bele lehet pakolni súly hogy ne emelkedjen fel. Amúgy ha veszel egy felcsatolós hámot es abba beleteszed akkor egy nagyobb plüss állatkára rá tudod adni a hámot. Az a leg jobb. Én azt nagyon szeretem. 24L
2021. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, ez egy nagyon jó ötlet😁 mindenképp beszerzek majd egy hámot🙂
2021. ápr. 7. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek közül sok helyen meg fog tapadni, asztalon, vagy bármilyen fa, fém, üveg felületen (utóbbi azért óvatosan mert összetörhet) a falon viszont NEM! Túl porózus hozzá a felülete.

A tapadókorongos dildó nem annyira egyéni, mint inkább páros játék.

2021. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A falnál úgy értem, hogy olyan fal amin csempe van, vagy bármi olyan falfelület ami erre megfelelő(pl.márvány)😁


Lehet használni párban is persze...de nekem jelenleg nincs párom. De amikor volt akkor is volt, hogy használtam egyedül ilyen eszközöket. Most szimplán csak szeretném valahogyan kényelmesebbé tenni ezt a magam számára, hátha van rá jobb megoldás, mint a fentebb említettek😄

2021. ápr. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!